Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Kliknij "Zamknij" aby zaakceptować naszą Politykę prywatności.

[ Zamknij ]

Karina Poteralska, portal Artistic Residencies

Artistic Residencies to pierwszy ogólnopolski portal o rezydencjach artystycznych w Polsce. Portal prowadzony przez Narodowe Centrum Kultury został stworzony w partnerstwie z A-I-R Laboratory Centrum Sztuki Współczesnej w Warszawie. Ma służyć zarówno artystom poszukującym pobytów twórczych w Polsce, jak i ośrodkom rezydencyjnym, które chcą wypromować prowadzone przez siebie programy rezydencyjne. Założeniem projektu jest rozwijanie współpracy pomiędzy instytucjami artystycznymi poprzez wymianę doświadczeń, dzielenie się wiedzą i wspieranie profesjonalnego rozwoju pracowników kultury. Na portalu znajduje się również baza badań i artykułów dotyczących rezydencji artystycznych w Polsce i na świecie. Jednym z najważniejszych założeń portalu jest jego współtworzenie przez wszystkich zarejestrowanych użytkowników prowadzących programy rezydencyjne.

O CZYM MOŻESZ ZE MNĄ POROZMAWIAĆ?

O portalu: Jakie są funkcje portalu? Jakie informacje mogę na nim znaleźć ? Jak dokonać rejestracji? Making off: Jak był tworzony portal?

Zgłoś swoje uwagi! Jesteś zarejestrowanym użytkownkiem portalu i masz pomysł, jak go udoskonalić? Przyjdź, wyraź swoje zdanie i pomóż budować portal, który będzie odpowiadał na potrzeby artystów i instytucji poszukujących/ prowadzących programy rezydencyjne!

 

W JAKICH OBSZARACH MOGĘ CI POMÓC? MOJE ZAINTERESOWANIA I KOMPETENCJE

#COACHING: Coaching – co to właściwie jest? Jak zostać coachem? Jak wykorzystać narzędzia coachingowe w pracy animiatora? Na czym polega coachingowa praca z grupą i w jaki sposób można się jej nauczyć? Jakich zmian możesz  się spodziewać decydując się na coaching?

Jeśli interesuję Cię coaching, możesz też zapisać się na prowadzone przeze mnie sesje coachingu indywidualnego oraz grupowego w Strefie Relaksu. Polecam również mini-wykład "Jak ładować akumulatory?".

 

BIOGRAM

Absolwentka Psychologii Stosowanej na Uniwersytecie Jagiellońskim i Coachingu Profesjonalnego na Akademii Leona Koźmińskiego. Od ponad 4 lat współpracowniczka Narodowego Centrum Kultury, w którym odpowiada za realizację projektów kulturalnych i szkolenia rozwijające kompetencje kadr kultury. Właścicielka Studia Możliwości, świadczącego usługi z zakresu coachingu kariery i rozwoju osobistego. Trenerka prowadząca szkolenia w obszarze komunikacji interpersonalnej. Stale podnosi swoje umiejętności w obszarze szeroko rozumianych: rozwoju osobistego oraz komunikacji interpersonalnej i międzykulturowej. Pasjonuje się podróżami, sztukami wizualnymi, a przede wszystkim odkrywaniem talentów – zarówno cudzych, jak i własnych.

 

Źródło: Platforma Kultury
Daty wydarzeń:

8.7.2016 godz. 15:30 - 16:30

Strefa Tematyczna Narodowego Centrum Kultury
Lubiąż

Miejsce wydarzenia
II NieKongres Animatorów KulturyLiczba odsłon: 968
30.06.2016

Zobacz także:

Poznaj ofertę szkoleniową Kadry Kultury

Jeśli szukasz informacji o wszystkich szkoleniach, warsztatach, webinariach i programach profesjonalizacyjnych (Ogólnopolska Giełda Projektów, Staże w instytucjach kultury, Wolontariat w kulturze, Pracuj w kulturze) organizowanych przez Narodowe Centrum Kultury, wejdź na stronę Kadry Kultury! Zobacz, co przygotowaliśmy dla Ciebie w tym roku!

Piknik rodzinny "Na tropie sztuki"

Uczestnicy projektu artystycznego #natropiesztuki Małopolskiego Instytutu Teatralnego wraz z partnerami projektu: Gminnym Ośrodkiem Kultury i Sportu w Białym Kościele, Szkołą Podstawową w Białym Kościele, Stowarzyszeniem Miłośników Doliny Prądnika „Nasza Dolina” serdecznie zapraszają małych i dużych mieszkańców Gminy Wielka Wieś i okolic na rodzinny piknik ze sztuką, który odbędzie się w najbliższą sobotę, 29 lipca o godz 12:00 w ogrodzie przy Szkole Podstawowej w Białym Kościele (ul. Królowej Jadwigi 4).

Wystawy z Dostawą - działania terenowe

Prowadzisz instytucję kultury, organizację pozarządową, bibliotekę, świetlicę lub inne miejsce kultury w małej miejscowości? Szukasz nowoczesnych pomysłów na urozmaicenie swojej oferty kulturalnej? Chciałbyś poznać nowe narzędzia do aktywnej pracy w Twojej społeczności? Zgłoś się do projektu Wystawy z Dostawą – działania terenowe.