Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Kliknij "Zamknij" aby zaakceptować naszą Politykę prywatności.

[ Zamknij ]

Dariusz Mącarz, program Niepodłegła 18

W Narodowym Centrum Kultury prowadzimy przygotowania elementów rządowego programu obchodów 100-lecia odzyskania niepodległości. Obchody są niepowtarzalną okazją do wzmacniania poczucia wspólnoty obywatelskiej Polaków budowanej na wartościach wolności, poszanowania godności człowieka i jego praw oraz solidarności. W naszej Strefie Tematycznej chcemy porozmawiać o tym jak osiągnąć ten cel i jak budować szeroki, społeczny i partycypacyjny wymiar rocznicy. Zapraszamy do indywidualnych konsultacji 8 lipca w godz. 15:00-16:30.

 

 

O CZYM MOŻESZ ZE MNĄ POROZMAWIAĆ?

Jak włączać obywateli we współtworzenie obchodów? Jak zapewnić szeroki, oddolny udział Polaków w przedsięwzięcia towarzyszące obchodom? Jaką rolę powinny w nich odegrać domy kultury, instytucje, organizacje pozarządowe, animatorzy i liderzy społeczni? Jakiego wsparcia potrzebują?

BIOGRAM

Absolwent Stosunków Międzynarodowych na Uniwersytecie Wrocławskim. Studiował także na Uniwersytecie Północnej Karoliny w USA. Od czasów studiów zbierał doświadczenie w organizacjach pozarządowych, biznesie, instytucjach kultury zajmując się organizacją projektów, komunikacją, tworzeniem nowych przedsięwzięć. W Narodowym Centrum Kultury kieruje działem planistyki i organizacji oraz pracuje nad przygotowaniami do obchodów rocznicy 100-lecia odzyskania niepodległości.

Źródło: Platforma Kultury
Daty wydarzeń:

8.7.2016 godz. 15:00 - 16:30

Strefa Tematyczna Narodowego Centrum Kultury
Lubiąż

Miejsce wydarzenia
II NieKongres Animatorów KulturyLiczba odsłon: 1344
30.06.2016