Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Kliknij "Zamknij" aby zaakceptować naszą Politykę prywatności.

[ Zamknij ]

Maciej Zygmunt

Moderator obu dyskusji w Strefie Narodowego Centrum Kultury. Kieruje Regionalnym Obserwatorium Kultury Regionalnego Instytutu Kultury w Katowicach. Projektuje i realizuje prace diagnozujące społeczności i lokalne potencjały kulturowe, działa na rzecz profesjonalizacji animacji kulturowej oraz rozwiązań dla partnerstw edukacyjnych i kulturotwórczych.

W kwestii nagród i stypendiów w obszarze animacji kultury najbardziej interesują mnie zagadnienia: Jak mądrze budować prestiż nagrody i jakie jej formy przynoszą pożytek animacji społeczno kulturowej? Relacje pomiędzy fundatorem a laureatem, a także gdzie właściwie zaczyna się i kończy odpowiedzialność kapituły konkursowej? Jak stypendyści odnoszą się do swych doświadczeń? Powinności stypendystów, jak czytają wartość eksperymentu oraz gdzie na społeczno kulturowej mapie lokują swe aktywności.

Moja przygoda z animacją kultury zaczęła się od liceum
Moja ulubiona metoda pracy to świadoma metoda
Będąc animatorem kultury nie można zapominać o innych

 

 

Źródło: Platforma Kultury
Daty wydarzeń:

8.7.2016 - 9.7.2016

Strefa Tematyczna Narodowego Centrum Kultury
Lubiąż

Miejsce wydarzenia
II NieKongres Animatorów KulturyLiczba odsłon: 1177
01.07.2016