Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Kliknij "Zamknij" aby zaakceptować naszą Politykę prywatności.

[ Zamknij ]

Zarejestruj się na www.teatrzaangazowany.pl!

Drama Way Fundacja Edukacji i Kultury zaprasza wszystkie osoby działające w obszarze teatru zaangażowanego społecznie do rejestracji w portalu www.teatrzaangazowany.pl. Sylwetki animatorów, którzy dokonają rejestracji do 3 lipca, zaprezentujemy w naszej strefie Teatr Zaangażowany - zaangażuj się! w trakcie II NieKongresu Animatorów Kultury w Lubiążu.

Portal www.teatrzaangazowany.pl powstał z inicjatywy Drama Way Fundacji Edukacji i Kultury i jest platformą wymiany wiedzy, doświadczeń i kontaktów w obszarze metod teatru zaangażowanego społecznie. Na stronie można znaleźć zarówno sylwetki animatorów, organizacji oraz opisy projektów z całej Polski, jak i artykuły o teorii i praktyce teatru zaangażowanego.

Prezentacja sylwetek animatorów będzie częścią strefy Teatr Zaangażowany - zaangażuj się!, którą Drama Way poprowadzi w ramach II NieKongresu Animatorów Kultury, który odbędzie się w Lubiążu w dniach 7-9 lipca. Zależy nam, aby nasza strefa prezentowała możliwie najszersze spektrum działań związanych z teatrem zaangażowanym w Polsce. Dlatego serdecznie zapraszamy do rejestracji, która pozwoli Państwu stać się częścią strefy.

Formularz rejestracji na stronę i instrukcja znajdują się tutaj: http://teatrzaangazowany.pl/pl/kontakt

Więcej o działaniach w strefie na NieKongresie można poczytać lub posłuchać: 

 

 

 

Strona www.teatrzaangazowany.pl realizowana jest w ramach projektu Teatr Codzienny dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego. 

 

Źródło: www.teatrzaangazowany.pl
Daty wydarzeń:

28.6.2016 - 3.7.2016

Fundacja DRAMA WAY
Warszawa, ul. Chocimska 12 m. 4
biuro@dramaway.pl
www.dramaway.pl
Liczba odsłon: 902
28.06.2016