Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Kliknij "Zamknij" aby zaakceptować naszą Politykę prywatności.

[ Zamknij ]

Nowe technologie w Twojej NGO, Ostróda

Wolny Uniwersytety RzeczJasna otwiera się na nowe technologie. Zapraszamy pracowników, członków oraz wolontariuszy organizacji pozarządowych oraz instytucji kultury, lokalnych liderów i aktywistów społecznych na bezpłatne szkolenia. Liczba miejsc ograniczona - najbliższe szkolenie 20 czerwca w Ostródzie.

Na bezpłatne szkolenie zapraszamy jak zwykle pracowników, członków oraz wolontariuszy organizacji pozarządowych oraz instytucji kultury, lokalnych liderów i aktywistów społecznych.

Kiedy: 20 czerwca, poniedziałek, godz. 17:00
Gdzie: jak zwykle Dworzec RzeczJasna, ul. Słowackiego 13 w Ostródzie.

Dowiesz się jak tworzyć i wykorzystywać multimedia:

  • video;
  • audio;
  • grafika / zdjęcia / animacje;

 

Poznasz darmowe i dostępne on-line narzędzia.

Szkolenia poprowadzi Mobilny Doradca programu Nowe Technologie Lokalnie realizowanego przez Fundację Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego.

Zapisy przez formularz zgłoszeniowy.

O stowarzyszeniu:

Jesteśmy ludźmi z różnych bajek, których połączła wspólna idea. Interesuje nas praca u podstaw - jak u Żeromskiego :-). Żmudna, czasami niewdzięczna, mało spektakularna, ale w perspektywie czasu dająca najlepsze efekty.

Uważamy, że pojawiła się potrzeba i miejsce na oddolne działania, na spontaniczne organizowanie się. Można albo narzekać, albo ujarzmiać i oswajać rzeczywistość. Trzeba próbować zmieniać świadomość, ale nie poprzez moralizowanie, tylko poprzez pozytywne i konstruktywne działania.

Wyznajemy zasadę, że prawda obroni się sama. Mamy czyste intencje, o których świadczą nasze czyny. Działamy z dala od wielkiej polityki, ale blisko społeczeństwa i jego potrzeb. Angażujemy się w działania pro publico bono, działania kulturalne, artystyczne i społeczne i umacniające demokrację.

Źródło: www.simrzeczjasna.pl
Daty wydarzeń:

20.6.2016

Stowarzyszenie Inicjatyw Możliwych RzeczJasna
województwo: warmińsko-mazurskie
14-100 Ostróda, ul. Słowackiego 13
biuro@simrzeczjasna.pl
www.simrzeczjasna.pl
Liczba odsłon: 687
16.06.2016