Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Kliknij "Zamknij" aby zaakceptować naszą Politykę prywatności.

[ Zamknij ]

Built Up – camp budowlany, Niemcy

Stowarzyszenie Second Attempt zaprasza od 1 do 10 lipca do udziału w międzynarodowym workcampie BUILT UP. Uczestnicy pod okiem profesjonalnego nauczyciela wspólnie zaprojektują oraz zbudują drewniany bar oraz ceglaną kuchnię. Tym samym młodzi ludzie w praktyczny i kreatywny sposób poznają metody przetwarzania i obróbki wymienionych materiałów. Zapisy przyjmujemy do 20 czerwca.

Kiedy: 01.07.–10.07.2016

Miejsce: RABRYKA Görlitz

RABRYKA jest miejscem tworzonym przez młodych dla młodych. RABRYKA to fab lab, centrum socjokulturalne i przestrzeń kreatywna. Działamy oddolnie i niekomercyjnie. (www.rabryka.eu)

Krótki opis: „Lato w mieście – na scenie rozkłada się pierwszy zespół, ognisko już płonie, a w ręku trzymamy zimne… zaraz, zaraz, coś tu nie gra! W RABRYCE przecież nie ma jeszcze baru, gdzie czekałyby na nas orzeźwiające napoje. A ser i kiełbaski na grilla można póki co przygotować tylko za pomocą czarodziejskich zaklęć.” Z Waszą pomocą chętnie jednak to zmienimy! Pomóżcie nam spełnić marzenia o wakacyjnym ogródku piwnym i o własnej kuchni na powietrzu. Podczas tych 10 dni chcemy Was zaprosić do wspólnego budowania, na wieczory przy ognisku, pływanie w jeziorze przy zachodzie słońca, atmosferyczne koncerty oraz wieczory kinowe. Gwarantujemy niezapomniane wspomnienia, które na długo zostaną w Waszych sercach.

Wakacyjny ogródek piwny oraz kuchnia na świeżym powietrzu na terenie RABRYKA umożliwią wspólne wieczory i rozmowy do rana, podczas których na pewno nie zaschnie nam w ustach i nie zaburczy w brzuchach.

Liczba uczestników: 16

Kogo szukamy: Polacy* i Niemcy zainteresowani budowaniem i majsterkowaniem, którym niestraszne są brud i pył. Osoby, które mają ochotę poznać proces planowania i tworzenia konceptów budowlanych oraz chcące „wyżyć się“ kreatywnie.

Wiek uczestników: młode osoby w wieku od 16 do 26 lat

Koszt: 50€ (w tym nocleg oraz pełne wyżywienie)

Zapisy: https://podio.com/webforms/15867741/1065142

Zapisy deadline: Szybko odpalajcie komputery i wysyłajcie zgłoszenia – zapisy przyjmujemy do 20. czerwca!
 

* w polsko-niemieckiej komunikacji podczas tych 10 dni pomoże nam nasza przemiła tłumaczka Ola

Źródło: www.rabryka.eu
Daty wydarzeń:

17.6.2016 - 20.6.2016

1.7.2016 - 10.7.2016

Autor wpisu: Jessica Züchner

Second Attempt e.V.
województwo: dolnośląskie
02-826, Görlitz, Bautzener Str. 32
jessica@second-attempt.de, +49157 / 794 387 07
www.rabryka.eu

Miejsce wydarzenia
Görlitz/Zgorzelec
województwo: dolnośląskie
02-826, Görlitz, Bautzener Str. 32

Liczba odsłon: 674
17.06.2016