Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Kliknij "Zamknij" aby zaakceptować naszą Politykę prywatności.

[ Zamknij ]

Aktualności Bardzo Młodej Kultury

W większości województw trwają warsztaty i szkolenia dla nauczycieli i animatorów kultury. Nabór jest otwarty w województwie pomorskim, wkrótce ruszy także w województwie opolskim. Organizowane są także kolejne giełdy projektów – najbliższe odbędą się w Gdańsku i w Przemyślu. Trwa nabór projektów w konkursie grantowym w województwie łódzkim.

Trwa nabór na warsztaty dla nauczycieli i animatorów prowadzone przez Instytut Kultury Miejskiej w Gdańsku w ramach projektu Sieć kultury. Cykle warsztatowe będą realizowane w czerwcu w Gdańsku, Słupsku oraz w Chojnicach lub w Bytowie. Zgłoszenia można nadsyłać do 2 czerwca. IKM zaprasza także na Giełdę Inspiracji, która odbędzie się 11 czerwca w Gdańsku.

W województwie łódzkim zakończył się cykl szkoleń i warsztatów. Kolejnym etapem realizowanego przez Muzeum Sztuki w Łodzi projektu Koalicje Kultury jest konkurs grantowy na realizację przedsięwzięcia edukacyjno-animacyjnego. Zgłoszenia można nadsyłać od 1 do 30 czerwca za pośrednictwem formularza znajdującego się na stronie projektu www.koalicjekultury.pl

17 czerwca Centrum Kulturalne w Przemyślu organizuje Podkarpacką Giełdę Projektów. Jest to pierwsze tego typu wydarzenie w województwie. Giełda będzie okazją do zaprezentowania ciekawych projektów edukacyjnych i animacyjnych oraz do dyskusji na temat kondycji edukacji kulturowej na Podkarpaciu.

Operator programu w województwie opolskim – Muzeum Śląska Opolskiego kontynuuje realizację cyklu spotkań informacyjno-sieciujących w ramach projektu EDUKO 2016-2018. Spotkania są organizowane na terenie całego województwa opolskiego. Najbliższe odbędzie się 7 czerwca w Opolu. Na początku czerwca zostanie też ogłoszony nabór na warsztaty.

Źródło: Platforma Kultury
Daty wydarzeń:

1.6.2016 godz. 11:08 - 11:08

Narodowe Centrum Kultury
01-231 Warszawa, ul. Płocka 13
jsmolinska@nck.pl
www.nck.pl
Liczba odsłon: 1068
01.06.2016