Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Kliknij "Zamknij" aby zaakceptować naszą Politykę prywatności.

[ Zamknij ]

Zostań redaktorem O.pl Polskiego Portalu Kultury!

Jeśli interesujesz się szeroko pojętą kulturą, czytasz, oglądasz, słuchasz, chcesz rozwijać swoje zainteresowania i ekscytuje Cię możliwość wpływania na kulturalne gusta innych ludzi – zapraszamy do redakcji O.pl na dwumiesięczny staż! Jeśli spodoba Ci się praca z nami, a nam spodoba się Twoja praca – zaproponujemy Ci, byś został z nami na dłużej.

Jak wygląda staż?

U nas spędzisz czas intensywnie, współtworząc dwa największe serwisy informacyjne portalu – news.o.pl i wydarzenia.o.pl. Do Twoich obowiązków będzie należało redagowanie tekstów prasowych, nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z najważniejszymi instytucjami kultury z całej Polski, a także współpracowanie z nimi przy promocji wydarzeń. Pogłębisz wiedzę z zakresu kultury, sztuki i pasjonujących Cię dziedzin. Nauczysz się organizować własny czas pracy. Dowiesz się, jak zarządzać treścią w Internecie i poznasz zasady upowszechniania danych.

Jakie są nasze wymagania?

Oczekujemy od Ciebie szerokiej znajomości zagadnień z wybranych dziedzin kultury (przynajmniej jednej z wymienionych: teatr, literatura, architektura, design), doskonałej polszczyzny i swobody w operowaniu słowem pisanym, podstawowej umiejętności obsługi wybranych programów graficznych i pakietu Office. Cenimy rzetelność, zaangażowanie, komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów.

Zasady rekrutacji

Na staż przyjmujemy studentów kierunków humanistycznych, którzy nie ukończyli 26 roku życia. Staż jest bezpłatny. Po jego zakończeniu oferujemy możliwość zatrudnienia w niepełnym wymiarze godzin. Zastrzegamy sobie możliwość nie podjęcia stałej współpracy.

Jeśli chcesz z nami pracować, prześlij CV oraz krótki opis swoich zainteresowań kulturalnych na adres: hr@o.pl, w temacie wpisując: Staż/2016/06/Redakcja. Na zgłoszenia czekamy do 15 czerwca 2016 roku. Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

O nas

O.pl Polski Portal Kultury został założony w 1998 roku. Od tego czasu nieprzerwanie informuje o najważniejszych wydarzeniach kulturalnych w Polsce oraz aktywnie uczestniczy w promocji kultury i kształtowaniu opinii publicznej, docierając do około 70 tys. użytkowników miesięcznie. Stanowi przestrzeń wymiany myśli, idei i wartości między środowiskami twórczymi, instytucjami kultury a użytkownikami – „obywatelami kultury”. 

Daty wydarzeń:

23.6.2016 - 24.8.2016

Autor wpisu: Ewa Nowicka

O.pl Polski Portal Kultury
województwo: małopolskie
Kraków, Karmelicka 35/5
hr@o.pl
Liczba odsłon: 1353
02.06.2016