Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Kliknij "Zamknij" aby zaakceptować naszą Politykę prywatności.

[ Zamknij ]

Twórz #DobryInternet i wygraj 10000 zł

Jeśli masz pomysł na projekt społeczny, w który zaangażowani będą e-wolontariusze, zgłoś go do konkursu „Odkryj e-wolontariat”! Konkurs wspiera i nagradza projekty społeczne, które prowadzone są głównie w internecie. Zgłoszenia do 5 czerwca.

Konkurs „Odkryj e-wolontariat” od 2009 r. nagradza i promuje projekty społeczne, które prowadzone są głównie w Internecie, a ich siłą napędową są e-wolontariusze – osoby, które wspierają projekt w sposób dobrowolny i bez wynagrodzenia za pośrednictwem Internetu.

E-wolontariusze dzielą się swoją wiedzą i umiejętnościami, a ich działalność nie zna żadnych barier – mogą wspierać projekty i organizacje działające setki kilometrów od ich miejsca zamieszkania, o dowolnej porze dnia i nocy.

Wirtualna biblioteka lektur szkolnych, aplikacje poprawiające jakość życia w miastach, mapa osób zaginionych, e-korepetycje – to tylko niektóre z nagrodzonych dotychczas projektów. Poznaj je wszystkie, zainspiruj się i weź udział w VIII edycji konkursu!

  • Ciekawy pomysł na projekt społeczny Opowiedz, w jaki sposób może rozwiązać problem społeczny lub zbudować dobro wspólne i w jaki sposób będzie wykorzystywał nowe technologie.
  • E-wolontariusze Grupa osób, które wesprą projekt za pośrednictwem Internetu. Opisz, kim będą i jakie zadania będą wykonywali.
  • Współpraca Opisz, w jaki sposób zorganizowana będzie wasza współpraca przy realizacji projektu i jak zadbasz o jej bezpieczeństwo.

 

Konkurs „Odkryj e-wolontariat” to nie tylko granty na wdrożenie pomysłów, ale także program edukacyjny, podczas którego pomożemy ci krok po kroku dopracować i wdrożyć projekt e-wolontariacki. Finaliści konkursu wezmą udział w dwudniowych warsztatach w Warszawie, a także otrzymają wsparcie mentorskie, podczas którego profesjonaliści z zakresu e-wolontariatu, nowych technologii, bezpieczeństwa w Internecie i biznesu pomogą im dopracować pomysły na projekty.

Aby zgłosić swój projekt do konkursu, wypełnij formularz zgłoszeniowy online do 5 czerwca 2016 r.

 

Źródło: www.konkurs.e-wolontariat.pl
Daty wydarzeń:

17.5.2016 - 5.6.2016

Fundacja Dobra Sieć
województwo: mazowieckie, powiat: m. st. Warszawa
00-590 Warszawa, Marszałkowska 6 lok. 17
konkurs@e-wolontariat.pl, 22 825 70 22
www.konkurs.e-wolontariat.pl
Liczba odsłon: 1130
17.05.2016