Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Kliknij "Zamknij" aby zaakceptować naszą Politykę prywatności.

[ Zamknij ]

Filmogranie! Ucho-oko kino dźwięku - dźwięk w kinie, Toruń

Zapraszamy na cykl warsztatów, realizowanych w ramach działania Filmogranie! Filmogranie! to interdyscyplinarny projekt nieformalnej edukacji, zakładający przeprowadzenie spektrum działań, skupionych wokół szeroko pojętej sztuki filmowej oraz edycji obrazu i dźwięku.

Ucho-oko kino dźwięku - dźwięk w kinie to cykl warsztatów, badających relacje audio-video w filmie; w ramach powarsztatowej prezentacji uczestnicy działań wezmą udział w niezwykłym pokazie filmowym z muzyką na żywo. W ramach cyklu prezentowane będą również słuchowiska dla dzieci, obejmujące brzmienia elektroniczne i elektroakustyczne. W ich repertuarze znajdą się także archiwalne nagrania i dźwięki z różnych miejsc świata. Istota muzyki odkrywana będzie na nowo!

Prowadzenie warsztatów: Rafał Kołacki
Data: 5, 12, 19 maja 2016, godz. 14:30
Miejsce: Domkultury!, Toruń, ul. Sienkiewicza 11/2
WSTĘP WOLNY!
Więcej informacji: sztukacieszuka@gmail.com

Projekt dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Daty wydarzeń:

5.5.2016 - 19.5.2016

Autor wpisu: Żaneta Sarnecka

STOWARZYSZENIE SZTUKA CIĘ SZUKA
województwo: kujawsko-pomorskie
87-100 Toruń, Przy Rynku Wełnianym 3/9
sztukacieszuka@gmail.com
www.filmogranie.blogspot.com

Miejsce wydarzenia
Domkultury!
województwo: kujawsko-pomorskie
Toruń, ul. Sienkiewicza 11/2

Liczba odsłon: 548
02.05.2016

Zobacz także:

SOFA – SCHOOL OF FILM AGENTS / 27 sierpnia – 1 września 2017 r.

Od pomysłu do filmu długa droga, a jeszcze dłuższa do publiczności. Kto ją przemierza? Reżyserzy, scenarzyści, producenci, aktorzy, dźwiękowcy i wielu innych. Ale jak to się dzieje, że praca ich jest w ogóle możliwa i że film dociera nie tylko na wielkie festiwale, ale, co najważniejsze, do widza? To specjalność uczestników SOFA!

 

Kto sztuka nie błądzi. Sztuka buntu i akceptacji

Projekt "Kto sztuka nie błądzi. Sztuka buntu i akceptacji" jest realizowanyw Orońsku i Wierzbicy przez doświadczonych edukatorów oraz absolwentów uczelni artystycznych posiadających dorobek pedagogiczny i doświadczenie w pracy ze środowiskami objętymi wykluczeniem społeczno materialnym. Zajęcia prowadzone są w oparciu o aktywizujące uczestników metody warsztatowe oraz wykłady teoretyczne, których hasłem przewodnim jest bunt w sztuce współczesnej. Projekt jest realizowany przy wsparciu dwóch instytucji partnerskich: Centrum Rzeźby Polskiej w Orońsku oraz Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego w Wierzbicy.

Poznaj ofertę szkoleniową Kadry Kultury

Jeśli szukasz informacji o wszystkich szkoleniach, warsztatach, webinariach i programach profesjonalizacyjnych (Ogólnopolska Giełda Projektów, Staże w instytucjach kultury, Wolontariat w kulturze, Pracuj w kulturze) organizowanych przez Narodowe Centrum Kultury, wejdź na stronę Kadry Kultury! Zobacz, co przygotowaliśmy dla Ciebie w tym roku!