Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Kliknij "Zamknij" aby zaakceptować naszą Politykę prywatności.

[ Zamknij ]

Szkolenie na trenerów i trenerki Bezpiecznego Internetu

Interesujesz się edukacją medialną i cyfrową? Masz doświadczenie w pracy warsztatowej? Szukasz okazji do wzmocnienia swoich kompetencji i realizacji nowych działań? Chcesz włączyć się w ogólnopolski projekt podnoszący poziom bezpieczeństwa w internecie? Zostań Emisariuszem Bezpiecznego Internetu i realizuj z nami projekt „Cybernauci”. Na zgłoszenia czekamy do 4 maja 2016. Szkolenie odbędzie się w sierpniu i w październiku w okolicach Warszawy. 
 

W związku z realizacją projektu „Cybernauci – kompleksowy projekt kształtowania bezpiecznych zachowań w sieci” uruchamiamy nabór na Trenerki i Trenerów. Wybrane osoby wezmą udział w szkoleniu, a następnie jako Emisariusze Bezpiecznego Internetu będą prowadzić warsztaty w szkołach dla uczniów i uczennic, rodziców oraz nauczycieli według przygotowanych scenariuszy. Warsztaty w szkołach będą odbywały się od września 2016 r. do grudnia 2018 r.

Do udziału w Projekcie zapraszamy osoby z doświadczeniem w pracy warsztatowej z co najmniej jedną z grup docelowych oraz w działaniach z zakresu bezpieczeństwa w internecie lub korzystania z technologii informacyjno-komunikacyjnych.

Uczestnicy Szkolenia poznają Program warsztatów, poszerzą swoją wiedzę w zakresie edukacji medialnej, korzystania z TIK oraz bezpieczeństwa w internecie oraz wzmocnią kompetencje trenerskie. Szkolenie odbędzie się w sierpniu i w październiku w okolicach Warszawy. Udział w szkoleniu jest bezpłatny, Organizator pokrywa koszty wyżywienia i zakwaterowania oraz dofinansowuje koszty dojazdów.

Po ukończeniu Szkolenia Trenerzy i Trenerki będą odpłatnie prowadzić warsztaty w szkołach.

Chętnych prosimy o zapoznanie się z Regulaminem oraz wypełnienie formularza zgłoszeniowego (do formularza należy dołączyć CV) do 4 maja.

Dodatkowych informacji udziela Barbara Krywoszejew pod numerem tel. 22 465 15 35 lub barbara.krywoszejew@nowoczesnapolska.org.pl.
Więcej informacji o projekcie na stronie: www.cybernauci.edu.pl

Źródło: www.cybernauci.edu.pl
Daty wydarzeń:

22.4.2016 - 4.5.2016

Fundacja Nowoczesna Polska
województwo: mazowieckie, powiat: m. st. Warszawa
00-514 Warszawa, ul. Marszałkowska 84/92 lok. 125
cybernauci@nowoczesnapolska.org.pl, (22) 465 15 35
www.cybernauci.edu.pl/
Liczba odsłon: 791
21.04.2016