Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Kliknij "Zamknij" aby zaakceptować naszą Politykę prywatności.

[ Zamknij ]

Spotkania informujące Bardzo Młodej Kultury na Dolnym Śląsku

Zapraszamy do zapoznania się z terminami i miejscami spotkań informacyjnych dotyczących projektu Bardzo Młoda Kultura. Podczas spotkań będziemy chcieli Państwa poinformować o szczegółach projektu Bardzo Młoda Kultura, w tym o zasadach rekrutacji do projektu. Spotkania odbędą się: 14, 19 i 27 kwietnia 2016 roku.

14 kwietnia, 11:00 – Wałbrzych, ul. Wysockiego 29, Centrum Nauki i Sztuki Stara Kopalnia. Na pierwsze ze spotkań informacyjnych zapraszamy wszystkich chętnych z terenu byłego województwa wałbrzyskiego. Mile widziani będą animatorzy kultury, instruktorzy oraz wszyscy Ci, którzy związani są ze sferą edukacji i kultury. Na spotkaniu chcemy przedstawić najważniejsze założenia projektu Bardzo Młodej Kultury wraz z harmonogramem oraz warunkami uczestniczenia. Postaramy się odpowiedzieć na wszystkie najważniejsze pytania. W razie jakichkolwiek wątpliwości prosimy o kontakt.

19 kwietnia, 11:00 – Bolesławiec, ul. Teatralna 1, Teatr Stary

27 kwietnia, 11:00 – Jelenia Góra, ul. Bankowa 27, Jeleniogórskie Centrum Informacji i Edukacji Regionalnej– Książnica Karkonoska

Źródło: Bardzo Młoda Kultura na Dolnym Śląsku
Daty wydarzeń:

14.4.2016

Autor wpisu: Aleksandra Muszalik

Ośrodek Kultury i Sztuki we Wrocławiu
województwo: dolnośląskie, powiat: m. Wrocław
50-101 Wrocław, Rynek-Ratusz 24
arkadiusz.sikora@okis.pl, 71 3700224
www.okis.pl
Liczba odsłon: 721
14.04.2016