Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Kliknij "Zamknij" aby zaakceptować naszą Politykę prywatności.

[ Zamknij ]

Marta Kryś

Z wykształcenia polonistka, bibliotekarka i specjalista bhp. Od 2009 r. pracuje w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Gliwicach. Zaczynała w oddziale dla dzieci, gdzie zdobyła pierwsze szlify w działaniach animacyjnych. Obecnie kieruje Działem Instrukcyjno-Metodycznym. W jej opinii jest to dział do zadań specjalnych. Uwielbia gry i wykorzystuje je na każdym kroku.

Lubi dzielić się wiedzą, między innym dlatego od maja 2014 r. współtworzy sieć bibliotekarzy-liderów LABIB. W 2015 r. otrzymała stypendium MKiDN na realizację autorskiego projektu „Gliwickie opowieści”.

Moja przygoda z animacją kultury zaczęła się od pracy z dziećmi w bibliotece. Prowadziłam zajęcia, w których tekst literacki był wstępem do kreatywnej zabawy.

Moja ulubiona metoda pracy to gry. Uważam, że gra jest dobra na prawie wszystko. Zdarzyło mi się nawet zgrywalizować szkolenie z pierwszej pomocy i bhp.

Będąc animatorem kultury nie można zapominać o uśmiechu i planowaniu takich aktywności, które będą dobrą zabawą również dla prowadzącego.

 

 

Źródło: Platforma Kultury
Daty wydarzeń:

29.3.2016 godz. 13:40 - 13:40

Liczba odsłon: 1033
29.03.2016