Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Kliknij "Zamknij" aby zaakceptować naszą Politykę prywatności.

[ Zamknij ]

Decydujesz Pomagamy, Tesco

Tesco Polska przy wsparciu Fundacji Tesco Dzieciom oraz Pracowni Badań i Innowacji Społecznych „Stocznia” ogłasza nabór do pierwszej edycji programu „Decydujesz, pomagamy”. Masz pomysł, jak zmienić świat wokół Ciebie? Weź udział w programie, w którym Tesco wesprze inicjatywy na rzecz lokalnych społeczności. Każdy zwycięzca głosowania otrzyma grant w wysokości 5 000 zł. Wnioski można składać do 3 kwietnia 2016 roku.

Jesteście organizacją pozarządową lub grupą mieszkańców, która aktywnie działa w lokalnej społeczności? Macie ciekawy pomysł na projekt na rzecz Waszej okolicy? Chcecie zorganizować coś wspólnie z innymi mieszkańcami, zdobywać nowe umiejętności lub zmienić przestrzeń wokół siebie? Jeśli tak, Program „Decydujesz, pomagamy” może pomóc Wam w realizacji tych planów. Zachęcamy do aplikowania w programie, którego celem jest wspieranie aktywności i rozwoju w społecznościach lokalnych.

Tesco wspiera inicjatywy ważne dla swoich klientów i lokalnych społeczności. Wśród nich może znaleźć się rewitalizacja Waszego najbliższego otoczenia, wsparcie edukacji, promocja zdrowego stylu życia lub działań dedykowanych seniorom, osobom z niepełnosprawnościami, zagrożonym wykluczeniem społecznym czy też najmłodszym. Szczęśliwe historie nie piszą się same, dlatego chcemy aktywnie wspierać ważne inicjatywy wokół nas.

Jeśli jesteś zainteresowany udziałem w programie, zapoznaj się ze szczegółami, które znajdziesz na stronie fundacji. Następnie wypełnij formularz online lub też zachęć do udziału w programie organizacje w twojej miejscowości. Ze wszystkich nadesłanych wniosków wybierzemy trzy dla każdego ze 160 regionów. Zwycięzca z każdego regionu zostanie wyłoniony przez klientów Tesco w głosowaniu, które odbędzie się w maju we wszystkich sklepach Tesco w Polsce.

Tesco wesprze inicjatywy na rzecz lokalnych społeczności i przyzna granty aż 160 organizacjom z całego kraju na łączną sumę 800 000 zł.

Każdy zwycięzca głosowania otrzyma grant w wysokości 5 000 zł - głosować mogą wszyscy i tym samym wspólnie zdecydować, która inicjatywa jest im najbliższa. Bieżące informacje będą publikowane na stronie programu. Wnioski można składać w terminie 7 marca - 3 kwietnia 2016 roku.

 

Źródło: www.pomagamy.tesco.pl
Daty wydarzeń:

21.3.2016 - 3.4.2016

Pracownia Badań i Innowacji Społecznych Stocznia
województwo: mazowieckie, powiat: m. st. Warszawa
00-277 Warszawa, Plac Zamkowy 10
pomagamy@stocznia.org.pl, 22 100 55 93
www.pomagamy.tesco.pl
Liczba odsłon: 1365
21.03.2016