Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Kliknij "Zamknij" aby zaakceptować naszą Politykę prywatności.

[ Zamknij ]

KIK czyli Krakowski Inkubator Kultury III w nowym roku

Trwają prace nad oceną i wyborem najlepszych projektów. Osoby prowadzące warsztaty wraz z kierownikiem KIK-u wybiorą 4 projekty do realizacji.

KIK stwarza przestrzeń, w której początkujący animatorzy kultury mogą rozwijać i realizować swoje pierwsze projekty. Najlepsze, wybrane pomysły dostaną wsparcie merytoryczne i finansowe. Beneficjenci przez cały cykl życia projektu będą mieć indywidualnego opiekuna – doświadczonego animatora wspierającego przedsięwzięcie.

Kolejna edycja KIK-u jest skierowana do osób, które będą miały ciekawą koncepcję do zrealizowania we własnej społeczności lokalnej.
Beneficjenci dowiedzieli się jak planować swoje działania, tworzyć harmonogram i plan promocji, współpracować z grafikiem przy tworzeniu identyfikacji graficznej projektu. Realizatorzy dysponują własnymi budżetami i są odpowiedzialni za rozliczenie projektów z kierownikiem KIK-u i księgowością fundacji.


Do tej pory zostały przygotowane projekty, które wpisano w formularze, teraz trwają prace nad oceną i wyborem najlepszych projektów. Osoby prowadzące warsztaty wraz z kierownikiem KIK-u wybiorą 4 projekty do realizacji.

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego


mkidn-01-cmyk2.jpg


Partnerzy i patroni medialni projektu:

Towarzystwo Inicjatyw Twórczych "ę"
Platforma Kultury portal Narodowego Centrum Kultury
Dziennik Polski
Radio RMF Classic
Magazyn studencki MANKO
Młodzieżowy Dom Kultury

 

Źródło: Wyspart
WARSZTATY W RAMACH KIK-U III ROZPOCZĘTE

WARSZTATY W RAMACH KIK-U III ROZPOCZĘTE WARSZTATY W RAMACH KIK-U III ROZPOCZĘTE

Autor wpisu: Magdalena Zarychta

Wyspart
fundacja@wyspart.pl, 696 861 678
www.wyspart.pl
Liczba odsłon: 489
21.03.2016