Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Kliknij "Zamknij" aby zaakceptować naszą Politykę prywatności.

[ Zamknij ]

Mieszkam-TU.eu - mądre pomysły na mądre miasto

Do 17 kwietnia można wziąć udział w II edycji konkursu dla samorządów i mieszkańców "Mieszkam-TU.eu - mądre pomysły na mądre miasto", którego celem jest promocja najciekawszych pomysłów zgłaszanych lub realizowanych w 2015 r. w polskich miastach w ramach budżetów obywatelskich i inicjatyw lokalnych. W konkursie mogą uczestniczyć sami autorzy pomysłów, jak i gminy, na terenie których zostały zrealizowane. 

Uczestnicy
W konkursie mogą startować wszyscy mieszkańcy, których zgłoszony projekt został wybrany w ramach budżetu obywatelskiego do realizacji w 2015 r. Inwestycje sfinansowane z budżetów obywatelskich mogą również zgłaszać przedstawiciele samorządów pod warunkiem ich ukończenia do końca 2015 r. Udział w konkursie jest bezpłatny!

Jury
W jury konkursu zasiadają: Piotr Żuber – Ministerstwo Rozwoju, Julita Wilczek - Instytut Sobieskiego, Marcin Gerwin - Sopocka Inicjatywa Rozwojowa, Rafał Kerger – Portal Samorządowy, Ewa Stokłuska – Pracownia „Stocznia”, Konrad Niklewicz - Instytut Obywatelski, Grzegorz Wójkowski – Stowarzyszenie "Bona Fides", Paweł Wyszomirski - Fundacja Napraw Sobie Miasto.

Finał
Finał II edycji konkursu odbędzie się 20 maja w trakcie VIII Europejskiego Kongresu Gospodarczego w Katowicach. Wezmą w nim udział nagrodzeni, członkowie jury oraz przedstawiciele samorządów i mieszkańców.

Nagrody będą przyznawane w dwóch kategoriach: społecznej (pomysły zgłoszone w 2015) i samorządowej (projekty zrealizowane w 2015). Zgłoszenia należy przesyłać na adres konkurs@naprawsobiemiasto.eu w formie 3-minutowych filmów lub prezentacji. Dodatkowe informacje o konkursie można znaleźć na stronie.

Źródło: www.mieszkam-tu.eu
Daty wydarzeń:

17.3.2016 - 17.4.2016

Napraw sobie miasto
województwo: śląskie, powiat: m. Katowice
40-008 Katowice, ul. Warszawska 56
konkurs@naprawsobiemiasto.eu, +48 501 601 595
www.mieszkam-tu.eu
Liczba odsłon: 886
17.03.2016