Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Kliknij "Zamknij" aby zaakceptować naszą Politykę prywatności.

[ Zamknij ]

20 projektów na 20-lecie Fundacji Auchan na Rzecz Młodzieży

Od 1996 roku Fundacja Auchan na rzecz młodzieży wsparła ponad 600 projektów na całym świecie W roku 2016, z okazji 20-lecia swojej działalności, Fundacja zaprasza stowarzyszenia i fundacje działające w Polsce do udziału w Jubileuszowym Konkursie Grantowym i składania projektów na rzecz edukacji, integracji społecznej i zdrowia, adresowanych do dzieci i młodych ludzi w wieku 5-25 lat do 31 maja 2016 r.

Fundacja Auchan na rzecz młodzieży od 20 lat wspiera lokalne stowarzyszenia działające na rzecz integracji społecznej, zdrowia i edukacji dzieci oraz młodych ludzi, w otoczeniu społecznym sklepów Auchan. Fundacja działa w jedenastu krajach na świecie. Są to Polska, Francja, Włochy, Węgry, Hiszpania, Luksemburg, Chiny, Portugalia, Ukraina, Tajwan, Rumunia. Celem działań Fundacji jest danie odpowiedzi na realne potrzeby otoczenia społecznego sklepów Auchan i zaangażowanie się w rozwiązywanie problemów społecznych młodych osób do 25 roku życia.

Fundacja Auchan zaprasza do zgłaszania projektów w terminie do 31 maja 2016 r. W roku 2016 – z okazji swojego 20-lecia, Fundacja Auchan planuje zrealizować w Polsce jubileuszową liczbę 20 projektów. Najwyżej ocenione przez Komisję Ewaluacji projekty, zgłoszone w konkursie grantowym, wezmą ponadto udział w międzynarodowym konkursie. Pierwsze miejsce w konkursie będzie premiowane przyznaniem dodatkowych subwencji na 3 lata, drugie – na dwa lata, a trzecie – przyznaniem dodatkowej subwencji w roku 2016.

Jak zgłosić swoją kandydaturę?

Należy zapoznać się z dokumentacją projektową na stronie internetowej Auchan Polska, w zakładce Konkurs Grantowy 2016, nawiązać kontakt z najbliższym sklepem Auchan (z asystentką dyrektora sklepu) w swojej okolicy i zaprezentować projekt. Po jego zaakceptowaniu przez dyrektora sklepu, wypełnić i złożyć wniosek o dofinansowanie. Kluczowe w projekcie jest wsparcie i zaangażowanie pracowników sklepu w ramach wolontariatu pracowniczego.

 

Auchan to grupa o zasięgu międzynarodowym, działająca na świecie od ponad 50. lat, obecna w 16 krajach świata. Auchan jest grupą niezależną, nienotowaną na Giełdzie. Właścicielami Auchan Holding są Rodzina Mulliez oraz – w ramach Akcjonariatu Pracowniczego – pracownicy firmy. Do rodziny Mulliez należy 89.8 % kapitału, 10.2% do współpracowników-akcjonariuszy (31/12/2014)

 

Źródło: www.auchan.pl
Daty wydarzeń:

17.3.2016 - 31.5.2016

Auchan Polska
województwo: mazowieckie, powiat: piaseczyński
Piaseczno 05-500, ul. Puławska 46
d.patejko@auchan.pl, 22 703 82 34
www.auchan.pl
Liczba odsłon: 1768
17.03.2016