Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Kliknij "Zamknij" aby zaakceptować naszą Politykę prywatności.

[ Zamknij ]

Synapsy - program rozwoju edukacji kulturowej w Małopolsce

Weź udział w programie SYNAPSY! Małopolski Instytut Kultury w Krakowie zaprasza nauczycieli i animatorów kultury do udziału w cyklu warsztatowym (marzec - maj) realizowanym w ramach programu rozwoju edukacji kulturowej w Małopolsce SYNAPSY.  Pod okiem doświadczonych animatorów i pedagogów będziemy pracować nad tworzonymi przez Was projektami edukacji kulturowej. Najlepsze projekty zostaną sfinansowane. Zgłoszenia przyjmowane są do 10 marca.

Program skierowany jest do nauczycieli i animatorów kultury z Małopolski – tych z długoletnim stażem pracy i tych dopiero startujących, tych, którzy pracują w miastach, oraz tych, których aktywność obejmuje środowiska wiejskie. Szukamy ludzi, którzy chcą tworzyć projekty łączące szkolnictwo z obszarem działań kultury po to, by wspierać dzieci i młodzież w procesach kształtowania relacji ze światem i społeczeństwem, ucząc krytycznego myślenia. Zależy nam na działaniach skierowanych do dzieci i młodzieży, w których młody człowiek jest nie tylko widzem i odbiorcą, ale też czynnym uczestnikiem i współtwórcą.

Damy narzędzia, wesprzemy merytorycznie, podpowiemy metody, sfinansujemy najlepsze projekty.

Udział w cyklu warsztatowym jest bezpłatny. Zapewniamy wyżywienie w trakcie warsztatów (dojazd we własnym zakresie). Spotkania szkoleniowe planowane są w weekendy (marzec, kwiecień, maj). Część spotkań jest obligatoryjna, część fakultatywna.

Zgłoszenia przyjmujemy do 10 marca 2016 r. (do godz. 16.00). Liczba miejsc jest ograniczona.

Szczegółowe informacje oraz formularz rekrutacyjny dostępne są na naszej stronie: www.synapsy.malopolska.pl

Połączmy siły!

Program SYNAPSY jest realizowany przez Małopolski Instytut Kultury w Krakowie dzięki dofinansowaniu ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach programu Bardzo Młoda Kultura.

 

 

Źródło: www.synapsy.malopolska.pl
Daty wydarzeń:

2.3.2016 - 10.3.2016

Autor wpisu: Katarzyna Dzigańska

Małopolski Instytut Kultury
województwo: małopolskie
30-233 Kraków, ul. 28 lipca 1943 17c
instytut@mik.krakow.pl, +48 (12) 422 18 84
www.synapsy.malopolska.pl

Miejsce wydarzenia
województwo: małopolskie


Liczba odsłon: 1186
02.03.2016