Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Kliknij "Zamknij" aby zaakceptować naszą Politykę prywatności.

[ Zamknij ]

Premiera belferska w Teatrze Powszechnym, Warszawa

Teatr Powszechny w Warszawie zaprasza 5 marca 2016 r. na premierę belferską "Juliusza Cezara" w reż. Barbary Wysockiej. Po spektaklu odbędzie się spotkanie z twórcami oraz prezentacja zeszytów metodycznych.

Premiery belferskie przeznaczone są dla nauczycieli, pedagogów, animatorów kultury, którzy niedługo po oficjalnej premierze oglądają przedstawienie z repertuaru Teatru Powszechnego oraz biorą udział w spotkaniu po spektaklu, podczas którego mają okazję porozmawiać z twórcami oraz zapoznać się z zeszytami metodycznymi.

Zeszyty metodyczne to materiały, przygotowane przez zaproszonych do współpracy nauczycieli oraz edukatorów, zawierają scenariusze lekcji opracowane dla różnych przedmiotów. Punktem wyjścia są zawsze spektakle
z repertuaru Teatru Powszechnego. Scenariusze proponują nauczycielom różne sposoby odejścia od podręcznika i klasowo – lekcyjnego modelu pracy w szkole, podpowiadają, jak wyzwalać w uczniach samodzielność myślenia i kreatywność działania.  

http://www.powszechny.com/dla-nauczycieli.html

Źródło: Teatr Powszechny
Daty wydarzeń:

5.3.2016

Premiera belferska w Teatrze Powszechnym

Premiera belferska w Teatrze Powszechnym Premiera belferska w Teatrze Powszechnym Premiera belferska w Teatrze Powszechnym

Autor wpisu: Dominika Szulc

województwo: mazowieckie, powiat: m. st. Warszawa
03-801 Warszawa, Jana Zamoyskiego 20
d.szulc@powszechny.com, 510 131 807
www.powszechny.com/dla-nauczycieli.html
Liczba odsłon: 684
25.02.2016