Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Kliknij "Zamknij" aby zaakceptować naszą Politykę prywatności.

[ Zamknij ]

Cyber Akademia - Wrocław, Katowice, Warszawa

Do końca lutego ESK Wrocław 2016 czeka na zgłoszenia do udziału w CYBER AKADEMII 2016. Jesteś dziennikarzem, menedżerem kultury, osobą odpowiedzialną za promocję wydarzeń kulturalnych? W swojej pracy korzystasz z nowych mediów i technologii? Chcesz rozwinąć swe umiejętności biorąc udział w międzynarodowym projekcie? Czekamy właśnie na Ciebie! 

Celem Cyber Akdemii jest rozwinięcie kompetencji medialnych i komunikacyjnych europejskich kadr kultury - uczestnicy poznają innowacyjne sposoby informowania o kulturze i zobaczą, jak wykorzystywane mogą być w praktyce najnowsze technologie.

Międzynarodowa grupa weźmie udział w trzech spotkaniach - w dniach 4-9 kwietnia we Wrocławiu, 13-16 lipca w Katowicach, a w październiku w Warszawie - podczas których będzie miała szansę uczestniczyć w warsztatach, laboratoriach, hackatonach i dyskusjach prowadzonych przez najlepszych specjalistów z branży oraz zajrzeć za kulisy pracy wiodących w innowacyjnym wykorzystaniu nowych mediów instytucji kulturalnych.

Tematem tegorocznej odsłony Cyber Akademii będzie "Kontynent Kultury" - Europa, której obywatele w XXI wieku nie są już przywiązani do miejsca, w którym mieszkają, gdyż na co dzień funkcjonują w transgranicznej cyfrowej sieci i ledwie jedno kliknięcie dzieli ich od działań kulturalnych tworzonych w Madrycie, Berlinie, Lwowie czy Sztokholmie. Podczas sesji warsztatowych uczestnicy zastanowią się, jak z informacją o międzynarodowych działaniach dotrzeć do niewielkich, lokalnych społeczności, ale też w jaki sposób z przedsięwzięciami o wyjątkowym lokalnym kolorycie trafić do szerokiego, europejskiego odbiorcy.

Zgłoszenia przyjmujemy do 29 lutego 2016 roku. Informacje o Cyber Akademii oraz formularz zgłoszeniowy znaleźć można na: wroclaw2016.pl/CyberAkademia oraz na wydarzeniu na Facebook`u  https://www.facebook.com/events/472880952883898/

Osoby zainteresowane uczestnictwem w projekcie prosimy o wypełnienie aplikacji i wysłanie jej drogą mailową na adres: cyberakademia@wroclaw2016.pl 

Źródło: www.wroclaw2016.pl
Daty wydarzeń:

25.2.2016 - 29.2.2016

Biuro Festiwalowe Impart 2016
województwo: dolnośląskie, powiat: m. Wrocław
50-451 Wrocław, Komuny Paryskiej 39-41
sekretariat@impart.art.pl, +48 71 343 29 62
www.wroclaw2016.pl
Liczba odsłon: 716
25.02.2016