Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Kliknij "Zamknij" aby zaakceptować naszą Politykę prywatności.

[ Zamknij ]

Warsztaty z rewitalizacji społecznej - CAL, Warszawa

Pracujesz z zaniedbanymi, wykluczonymi społecznościami? Zależy Ci na rewitalizacji swojego podwórka, a nie wiesz jak się do tego zabrać? Chciałbyś zobaczyć jak realizuje się programy rewitalizacji społecznej? CAL i Centrum Paca zapraszają na kolejny, bezpłatny warsztat dotyczący realizowania programów rewitalizacji społecznej. Warsztat odbędzie się w sobotę 27 lutego w Centrum Społecznym Paca w Warszawie (zgłoszenia do 26 lutego).

 

Zapraszamy wszytkich zainteresowanych społecznymi aspektami rewitalizacji miast na warsztat, który odbędzie 27 lutego (sobota) w godz. 10:30-15:00 w Centrum Społecznym Paca (ul. Paca 40). Zapraszamy szczególnie mieszkańców, studentów i przedstawicieli NGO, którzy chcieliby zdobyć wiedzę i umiejętności w zakresie tworzenia i realizacji działań na rzecz społeczności rewitalizowanych terenów zgodnie z Modelowym Standardem Aktywnej Integracji.

W programie m.in.:

1. Diagnozowanie problemów społecznych (m.in. źródła informacji o problemach społecznych, techniki pozyskiwania danych)

2. Generowanie pomysłów (m.in. ustalanie głównych kierunków działań, ustalanie priorytetów projektów, określanie możliwości wykonania projektu)

3. Identyfikowanie zasobów (m.in. określenie zasobów niezbędnych do realizacji projektu)

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, prosimy o potwierdzenie obecności na warsztacie do piątku (26 lutego) na adres: agatak@cal.org.pl

Więcej o Modelowym Standardzie Aktywnej Integracji - kliknij

Wydarzenie organizowane przez Instytut Profilaktyki Społecznej i Resocjalizacji we współpracy ze stowarzyszeniem Centrum Wspierania Aktywności Lokalnej CAL odbywa się w ramach Julbileuszu 200-lecia Uniwersytetu Warszawskiego.

Źródło: www.cal.org.pl
Daty wydarzeń:

24.2.2016 - 26.2.2016

Centrum Wspierania Aktywności Lokalnej CAL
województwo: mazowieckie, powiat: m. st. Warszawa
04 - 386 Warszawa, ul. Paca 40
agatak@cal.org.pl, (22) 121 59 10 wew. 10
www.cal.org.pl
Liczba odsłon: 771
25.02.2016