Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Kliknij "Zamknij" aby zaakceptować naszą Politykę prywatności.

[ Zamknij ]

Lubuski Leksykon Kultury

Lubulski portal kultury to część portalu Lubuskiekultura.pl. W jednym miejscu znajdziesz tu wszelkie niezbędne informacje o lubuskiej kulturze, m.in. o instytucjach, stowarzyszeniach i fundacjach, liderach społecznych, instruktorach, artystach, grupach i zespołach artystycznych oraz twórcach niezależnych. 

Jeśli działasz w sektorze kultury i chcesz zaistnieć w systemie informacji, zbuduj swój aktywny profil w zakładce Lubuski Leksykon Kultury.

Zapoznaj się z regulaminem lubuskiekultura.pl/regulamin/ i wypełnij formularz, aby móc stworzyć swój niepowtarzalny profil.

Pochwal się nim na facebooku, umieszczając swoje portfolio, video lub foto. Stwórz swojego e-booka i podziel się z nami swoją twórczością. Jeżeli będziesz chciał nagrać płytę lub wydać tomik poezji, wystarczy, że uruchomisz e-generatory: wydruku i studia nagrań.

Dodatkowo z portalu dowiesz się, co, gdzie i kiedy dzieje się w lubuskiej kulturze. Obejrzysz interesujące materiały filmowe z realizowanych wydarzeń oraz cykliczny internetowy magazyn kulturalny Look na Kulturę. Za pomocą portalu zapiszesz się również na ciekawe szkolenia lub warsztaty oraz weźmiesz udział w specjalnie przygotowanych dla Ciebie e-konkursach i internetowych programach szkoleniowych.

Dołącz do nas! Zbuduj z nami lubuską kulturę!

Źródło: www.lubuskiekultura.pl
Daty wydarzeń:

16.2.2016 godz. 16:37 - 16:37

lubuskiekultura.pl
www.lubuskiekultura.pl
Liczba odsłon: 931
22.02.2016