Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Kliknij "Zamknij" aby zaakceptować naszą Politykę prywatności.

[ Zamknij ]

Joanna Brodowska

Joanna Brodowska. Rocznik 1989. Poetka, fotograf, miłośnik regionu. Na co dzień pracownik Urzędu Gminy w Gaworzycach, ds. współpracy lokalnej i promocji. Po pracy spełnia się jako animator kultury i inicjator wielu przedsięwzięć w stowarzyszeniu „Lepsze jutro, twórzmy dziś”. Ukończyła kulturoznawstwo na dwóch specjalizacjach: animacja kultury (PWSZ w Głogowie, licencjat) oraz komunikacja i media (Uniwersytet Wrocławski, studia magisterskie). Przyjemność sprawia jej nauka języka hiszpańskiego, podróżowanie i taniec.

Moja przygoda z animacją kultury zaczęła się od ciekawości i chęci zrobienia czegoś dobrego w środowisku lokalnym.

Moja ulubiona metoda pracy – zabawa. Lubię działać fotografią i słowem. W tej formie bowiem można nie tylko opowiadać działania, ale ujrzeć ich głębię, coś więcej.

Będąc animatorem kultury nie można zapominać o tym, co proste, nieskomplikowane. W rzeczywistości, to co proste, to, co wydaje się może za małe, często okazuje się najważniejsze.
 

 

Źródło: Platforma Kultury
Daty wydarzeń:

16.2.2016 godz. 14:28 - 14:28

Liczba odsłon: 1291
16.02.2016