Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Kliknij "Zamknij" aby zaakceptować naszą Politykę prywatności.

[ Zamknij ]

Wybierz temat Ogólnopolskiej Giełdy Projektów!

Do poniedziałku 29 lutego możesz zagłosować na hasło przewodnie Ogólnopolskiej Giełdy Projektów. O jakich projektach chcesz posłuchać i podyskutować? Jaki temat interesuje Cię w animacji kultury najbardziej? Odpowiedz wypęłniając formularz

 

Wszyscy, którzy chcą uczestniczyć w tegorocznym spotkaniu i mieć wpływ na to, o czym będziemy rozmawiać, mają szansę włączyć się już teraz i zagłosować na temat Ogólnopolskiej Giełdy Projektów 2016! Głosowanie trwa do 29 lutego.

 Przejdź do formularza.

 

 

Mamy nadzieję, że reportaż filmowy z grudniowego spotkania będzie dla Was dodatkową motywacją do działania! Zapraszamy uczestników do chwili wspomnień. Tych, którym nie udało się dotrzeć w zeszłym roku do Katowic uspakajamy, bo oprócz tej krótkiej relacji niedługo opublikujemy rejestracje panelu dyskusyjnego oraz wszystkich prezentacji projektów. Na Platformie Kultury dodajemy również sylwetki animatorów – gwiazd zeszłorocznego spotkania. Przypominamy, że można obejrzeć także fotorelację z wydarzenia.

Głosujcie i śledźcie Platformę Kultury, bo już w marcu premiera pogiełdowej publikacji z serii Edukacja + Animacja!

 

 

 

 

Źródło: Platforma Kultury
Daty wydarzeń:

8.2.2016 - 29.2.2016

Narodowe Centrum Kultury
Warszawa, 01-231, Płocka 13
imadej@nck.pl, 22 210 01 94
http://www.platformakultury.pl/kategorie/ogp.html
Liczba odsłon: 2380
29.02.2016