Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Kliknij "Zamknij" aby zaakceptować naszą Politykę prywatności.

[ Zamknij ]

Katarzyna Duma

Absolwentka Wydziału Politologii UMCS na kierunku politologia, specjalność dziennikarstwo; stypendystka Uniwersytetu Warszawskiego, Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Marszałka Województwa Lubelskiego. Od czasu studiów pracuje, jako dziennikarz i piarowiec. Pracowała w telewizji TVN w programie „Teraz My”, współpracowała z Gazetą Wyborczą. W Agencji Reklamowej Vena Art współrealizowała kampanie i projekty promocyjne Lubelszczyzny oraz lubelskich firm. Współorganizowała ogólnopolskie konferencje. Pracowała jako instruktor teatralny, prowadząc międzynarodowe warsztaty teatralne. Starsza specjalistka ds. PR i marketingu w Dzielnicowym Domu Kultury „Węglin”.

Z zamiłowania i wykształcenia dziennikarka. Pasjonatka filmu i teatru. Uczestniczka licznych projektów międzynarodowych oraz warsztatów z zakresu polityki europejskiej, mediów, zarządzania i przygotowywania wydarzeń społeczno-kulturalnych, technik pozyskiwania funduszy na działalność organizacji pozarządowych oraz metod aktywizacji młodzieży. W Fundacji Gardzienice pracowała, jako specjalista ds. promocji, gdzie była współtwórcą interdyscyplinarnego projektu Gardzienickiego Ogrodu Sztuki – edukacja, sztuka, inspiracja i Ośrodka Działań Twórczych. Współpracuje z Agencją Reklamową Vena Art, Lubelskim Klubem Biznesu i Fundacją Gardzienice.


Moja przygoda z animacją kultury zaczęła się od.. zawsze.

Moja ulubiona metoda pracy to rozmowa i kontakt z ludźmi.

Będąc animatorem kultury nie można zapominać o ludziach i ich potrzebach.
 

 

Źródło: Platforma Kultury
Daty wydarzeń:

4.2.2016 godz. 15:37 - 15:37

Liczba odsłon: 1095
04.02.2016