Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Kliknij "Zamknij" aby zaakceptować naszą Politykę prywatności.

[ Zamknij ]

Grywalizacja. Zrób to sam!

Grywalizacja. Zrób to sam! Fundacji Orange, Laboratorium EE i Fundacji HighLight/Inaczej to publikacja, która powstała, żeby umożliwić Ci stworzenie koncepcji grywalizacji, która rozwiąże realny problem z Twojego otoczenia i przygotuje Cię do dalszego stosowanie tego narzędzia w swoim życiu. Zachęcamy do lektury!

Wiedza zawarta w publikacji została oparta o doświadczenia płynące z wdrożenia i administracji grywalizacją w programie Pracownie Orange oraz wiedzę specjalistyczną z najlepszych kursów grywalizacji podaną w pigułce. Napisano ją dla osób, które nie mają jeszcze żadnego doświadczenia z grywalizacją, ale chciałyby się nauczyć użytkowania nowego, niezwykle skutecznego narzędzia w swojej pracy lub życiu prywatnym i dzięki niemu zmieniać świat na lepszy. Projekt składa się z 4 elementów – Poradnika, Przykładów, Arkusza projektowania i strony internetowej – wszystkiego, co potrzebujesz, żeby stworzyć ciekawy i mądry koncept wykorzystania grywalizacji. 

Zapraszamy do lektury i realizowania własnych pomysłów! 

 

 

 

 

Źródło: Strona publikacji
http://grywalizujemy.pl/
http://grywalizujemy.pl/tworcy/
Fundacja Orange, Laboratorium EE i Fundacja HighLight/Inaczej, 2014
Liczba odsłon: 1081
01.02.2016