Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Kliknij "Zamknij" aby zaakceptować naszą Politykę prywatności.

[ Zamknij ]

Rusza Inkubator Animacji Kultury 2016.

Od zarządzania projektem, przez marketing w kulturze i wystąpienia publiczne, po pisanie wniosków grantowych i koncepcję audience development. Takie kursy i wiele innych propozycji znajdą w harmonogramie zajęć uczestnicy 6 edycji Inkubatora Animacji Kultury.

6 luty – 15 maja 2016

Kurs w lutym 2016 roku rozpocznie 30 uczestników. Regularne weekendowe spotkania zorganizowane są na kształt studiów podyplomowych i opierają się na bardzo praktycznych spotkaniach z ekspertami z branży. Projekt potrwa do maja, kiedy to kursanci przygotowywać będą w grupach koncepcje własnych projektów. Uczestnicy przejdą kompleksowy kurs podzielony na 10 bloków tematycznych, poprzedzonych warsztatem otwierającym, w ramach którego zaprezentowane zostaną metody i techniki tworzenia najbardziej skutecznych i ciekawych prezentacji – warsztat przeprowadzą: Agata Etmanowicz (Fundacja Impact) oraz Paul Bourne (Artistic Director of Menagerie Theatre Company in Cambridge, England).

Osoby, które pomyślnie przejdą proces rekrutacji dowiedzą się ponadto na czym polega organizacja sektora kultury w Polsce i jakie modele zarządzania są najbardziej korzystne dla różnego typu podmiotów kultury. Poznają zasady tworzenia misji, wizji i strategii. Przyjrzą się procesowi tworzenia innowacji społecznych. Dowiedzą się gdzie szukać źródeł finansowania projektów kulturalnych i jak pisać wnioski grantowe. Spróbują przenieść zdobytą wiedzą o pracy z ludźmi na własne zespoły. Poznają pojęcie audience development i dowiedzą się „z czym się je” marketing w kulturze. Opanują też trudną sztukę zarządzania projektem.

REKRUTACJA

Na zgłoszenia czekamy do 31 stycznia 2016 r. Wypełniony FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY należy odesłać na adres e-mail: inkubator@warsztatykultury.pl, dostarczyć pocztą lub osobiście pod adres: Warsztaty Kultury, ul. Grodzka 5a, 20-112 Lublin.

Wszystkie potrzebne dokumenty, harmonogram oraz więcej informacji znajdziecie na stronie www.warsztatykultury.pl

Źródło: www.warsztatykultury.pl
Daty wydarzeń:

27.1.2016 - 31.1.2016

Autor wpisu: Tomasz Ślusarski

Warsztaty Kultury
20-112 Lublin, Grodzka 5a
sekretariat@warsztatykultury.pl, 81 533 08 18
www.warsztatykultury.pl

Miejsce wydarzenia
Warsztaty Kultury w Lublinie
województwo: lubelskie
20-112 Lublin, Grodzka 5A

Schowek02 (1)
Liczba odsłon: 1096
25.01.2016