Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Kliknij "Zamknij" aby zaakceptować naszą Politykę prywatności.

[ Zamknij ]

Wygraj z dziadkami tablet i czytnik!

To oni opowiadali Ci w dzieciństwie bajki, których nie przeczytasz w żadnej książce, a  w ich szafkach kryją się Twoje przysmaki. Brali Cię na wakacje, służyli cierpliwością i przekazali Ci najlepszy przepis na domowe danie. Babcia i dziadek obchodzą w styczniu swoje święto. Podaruj im w tym roku coś wyjątkowego – pokaż im, jak prosto i tanio spędzać wolny czas w kulturalny sposób dzięki portalowi  KulturaDostepna.pl.

Czas i uwaga to jedna z najcenniejszych rzeczy, które możemy podarować Babci i Dziadkowi z okazji ich święta. Wybierz się z wizytą, odpal komputer i pokaż im, jak działa i co oferuje portal KulturaDostepna.pl. To prosta i intuicyjna baza darmowych i tanich (do 20 zł.) wydarzeń, dziejących się w okolicy. Serwis po rozpoznaniu lokalizacji sam podpowiada, na co można wybrać się w najbliższych dniach. Pokaż Babci i Dziadkowi, jak łatwo ciekawie spędzić czas, korzystając z oferty kulturalnej – spędzić popołudnie na kameralnym koncercie, wybrać się na spotkanie z pisarzem, pójść na film.

Z okazji Dnia Babci i Dziadka portal KulturaDostępna.pl przygotował KONKURS dla internautów!
Zrób sobie zdjęcia z dziadkami w kulturalnych okolicznościach – w teatrze, na koncercie, w bibliotece lub w czasie zwiedzania i prześlij do redakcji portalu. Na 10 autorów najlepszych zdjęć czekają pakiety: torba, kubek i książki od Narodowego Centrum Kultury.

Na fanów filmowania czeka pakiet: tablet i czytnik e-book – dal wnuków i dziadków. Wystarczy nakręcić krótki (max. 2:30 min) film instruktażowy, pokazujący jak działa i do czego posłuży seniorowi portal KulturaDostepna.pl.

Zdjęcia i filmy można przesyłać do 21 lutego 2016 roku.

Regulamin konkursu dostępna na www.kulturadostepna.pl/konkurs

 

 

Źródło: Kultura Dostępna
Daty wydarzeń:

21.2.2016

Narodowe Centrum Kultury - Kultura Dostępna
województwo: mazowieckie, powiat: m. st. Warszawa
01-231 Warszawa, Płocka 13
kulturadostepna@nck.pl
www.kutluradostepna.pl
Liczba odsłon: 1496
26.01.2016