Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Kliknij "Zamknij" aby zaakceptować naszą Politykę prywatności.

[ Zamknij ]

Miasto dla dzieci

Zapraszam do lektury publikacji "Miasto dla dzieci", którą miałam możliwość przygotować w ramach stypendium z budżetu Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Publikacja skierowana jest do dzieci, rodziców i nauczycieli - mam nadzieję, że będzie pretekstem do wspólnych zabaw i poznawania miasta, czy pomocą w objaśnianiu zagadnień dotyczących przestrzeni miejskiej.

 

Na poszczególnych tematach z publikacji będzie można też opierać scenariusze zajęć edukacyjnych w szkole czy przedszkolu.

Najmłodsi odbiorcy już książeczkę sprawdzili. Stopień trudności treści, ich przystępność i atrakcyjność dla dzieci zostały zweryfikowane podczas dziesięciu warsztatów kontrolnych, przeprowadzonych w szkołach podstawowych w Lublinie.

Zapraszam do czytania i drukowania. Publikacja „Miasto dla dzieci” jest udostępniona na licencji Creative Commons Uznanie autorstwa Użycie niekomercyjne 3.0 Polska, co oznacza, że każdy może z niej skorzystać bezpłatnie w domu i szkole. 

Autor wpisu: Ewelina Kruszyńska

Ewelina Kruszyńska
2015
miastdladzieci-2
Liczba odsłon: 919
07.01.2016