Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Kliknij "Zamknij" aby zaakceptować naszą Politykę prywatności.

[ Zamknij ]

Stolik ekspercki nr 13. Niepełnosprawni w przestrzeni publicznej.

Stolik poprowadzi Paweł Gogołek. Przez pięć lat, jako najmłodszy dyrektor w Polsce, kierował samorządową instytucją kultury. Specjalizuje się w zakresie zarządzania projektami kulturalnymi oraz zdobywania środków zewnętrznych na działania związane z upowszechnianiem kultury, edukacją kulturalną i badaniami kultury. Producent oraz główny organizator największego w Polsce projektu "5 zmysłów", który od 2011 roku upowszechnia kulturę i sztukę wśród osób niepełnosprawnych, nagrodzonego przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego nagrodą "Sybilla" w kategorii najważniejsze w Polsce wydarzenie w dziedzinie edukacji muzealnej oraz nagrodą Marszałka Województwa Wielkopolskiego Grand Prix "Izabella" w dziedzinie najważniejsze wydarzenie roku w dziedzinie edukacji muzealnej, marketingu i promocji.

Przy stoliku będzie można znaleźć odpowiedź na takie pytania jak:

  1. Czy osoby niepełnosprawne potrzebują naszej pomocy w kontekście realizacji projektów kulturalno - edukacyjnych i czy jest ona skuteczna?
  2. Gdzie w przestrzeni publicznej można stworzyć miejsce spotkań osób niepełnosprawnych i zdrowych w ramach działań animacyjnych?
  3. Jakie wyzwania i trudności stoją przed animatorami w kontekście osób wykluczonych w przestrzeni publicznej? Animator jako osoba włączająca wykluczonych w życie, używanie i tworzenie przestrzeni publicznej.

 

 

Źródło: Platforma Kultury
Daty wydarzeń:

8.12.2015 godz. 10:45 - 12:45

Ogólnopolska Giełda Projektów 2015
Katowice, Raciborska 50
Liczba odsłon: 929
01.12.2015