Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Kliknij "Zamknij" aby zaakceptować naszą Politykę prywatności.

[ Zamknij ]

TEATR, MAMA i JA - wystawa fotografii artystycznej

Teatr Lalki i Aktora „Kubuś” oraz Biuro Wystaw Artystycznych w Kielcach serdecznie zapraszają na Wystawę Fotografii Artystycznej zrealizowanej w ramach projektu TEATR, MAMA i JA. Wernisaż wystawy odbędzie się 20 listopada 2015 roku o godz. 14.00 w Galerii Małej kieleckiego BWA. 

TEATR, MAMA i JA to nowatorski projekt edukacyjno–artystyczno–terapeutyczny skierowany do dzieci oraz ich rodziców, którzy przebywają w zakładzie karnym typu półotwartego.

Od kwietnia 2015 roku kielecki teatr lalkowy stał się miejscem spotkania rodzin z doświadczonymi animatorami-aktorami, plastykami, terapeutami, fotografikami. Uczestnicy projektu biorą udział w autorskich warsztatach aktorskich, muzycznych, wokalno-ruchowych, plastycznych, jak również mają możliwość wspólnego obejrzenia spektakli teatralnych. Finałem zadania jest wystawa zdjęć w kieleckim BWA, dokumentujący to niezwykłe artystyczne przedsięwzięcie. Wystawę będzie można oglądać do końca grudnia 2015 roku od wtorku do niedzieli w godzinach 11.00–18.00. Wstęp bezpłatny.

Zadanie jest realizowane we współpracy z Aresztem Śledczym w Kielcach, Świętokrzyskim Centrum Profilaktyki i Edukacji, BWA Kielce, Stowarzyszeniem Fotograficznym CKfoto.pl.

Honorowy patronat nad wydarzeniem objął Rzecznik Praw Dziecka Pan Marek Michalak oraz Prezydent Miasta Kielce Pan Wojciech Lubawski.

Projekt dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.​

Źródło: Strona projektu
Daty wydarzeń:

20.11.2015 - 30.12.2015

TEATR, MAMA i JA - wystawa fotografii artystycznej
Autor zdjęć: Zdzisław Skuza

TEATR, MAMA i JA - wystawa fotografii artystycznej TEATR, MAMA i JA - wystawa fotografii artystycznej TEATR, MAMA i JA - wystawa fotografii artystycznej

Autor wpisu: Joanna Kowalska

Teatr Lalki i Aktora "Kubuś" w Kielcach
województwo: świętokrzyskie, powiat: m. Kielce
25-304, Kielce, ul. Duża 9
sekretariat@teatrkubus.pl, 413445836, 413680293
www.teatrkubus.pl

Miejsce wydarzenia
Biuro Wystaw Artystycznych w Kielcach
województwo: świętokrzyskie
25-011 Kielce, ul. Kapitulna 2

Liczba odsłon: 874
17.11.2015