Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Kliknij "Zamknij" aby zaakceptować naszą Politykę prywatności.

[ Zamknij ]

Konkurs literacko-ekologiczny "EkoBaja"

„EkoBaja” jest skierowana do nauczycieli przedszkolnych i wczesnoszkolnych jak i wszystkich dorosłych pisarzy-amatorów – np. rodziców, studentów. Głównym założeniem konkursu jest podniesienie świadomości ekologicznej i propagowanie zachowań proekologicznych wśród dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym.

Głównym założeniem konkursu jest podniesienie świadomości ekologicznej i propagowanie zachowań proekologicznych wśród dzieci w wieku przedszkolnym
i wczesnoszkolnym.

Aby wziąć udział w konkursie należy napisać bajkę której długość nie może być krótsza niż 3 strony ani dłuższa niż 5 stron A4 oraz przesłać ją do nas pocztą i e-mailem – bądź na płycie CD (więcej informacji na ten temat znajdziesz w Regulaminie). Wraz z bajką należy przesłać formularz zgłoszeniowy (Dokumenty do pobrania).

Prace konkursowe przyjmujemy od 20 sierpnia do 20 września.

Wyniki konkursu zostaną ogłoszone do 28 września 2015 roku, a laureaci zostaną zaproszeni na oficjalną galę wręczenia nagród, która odbędzie się podczas Festiwalu Książki Słuchanej w Szczecinie w dniach 2-5 października 2015r.

Do wygrania nagrody pieniężne:
1x 3000zł
9x 1000zł

Zwycięskie prace zostaną również wydane w formie audiobooka (głosu użyczy Anna Seniuk) oraz ilustrowanego ebooka.

Dodatkowo każdy autor bajki otrzyma od nas Certyfikat będący potwierdzeniem propagowania postaw proekologicznych wśród dzieci oraz uczestnictwo w konkursie „EkoBaja”!

 

Daty wydarzeń:

20.8.2015 - 20.9.2015

Konkurs literacko-ekologiczny "EkoBaja"

Konkurs literacko-ekologiczny

Autor wpisu: Marta Gurtowska

Sekretariat Konkursu "EkoBaja"
województwo: zachodniopomorskie
Szczecin 71-467, Rapackiego 8c
konkurs@ekobaja.eu
www.ekobaja.eu
Liczba odsłon: 1014
27.08.2015