Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Kliknij "Zamknij" aby zaakceptować naszą Politykę prywatności.

[ Zamknij ]

Zmień Świat z BASF

Rozwiązanie problemów świata dotyczących życia w miastach, inteligentnej energii i żywności - to zadanie dla uczestników konkursu organizowanego przez BASF Polska.


 

Konkurs skierowany jest do "wszystkich studentów i młodych ludzi, którzy wiedzą, jak sprostać wyzwaniom współczesności". Zadanie konkursowe polega na zarejestrowaniu się na platformie Creator Space i zainicjowaniu dyskusji z ekspertami z różnych dziedzin nauki i przemysłu w zakładce „Wyzwania”.

Zaprezentowany wątek musi zawierać rozwiązanie problemu dotyczącego tematów: Życie w miastach, Inteligentna energia oraz Żywność. Warunkiem udziału w konkursie jest również polubienie profilu edukacyjnego chemiatomy na Facebooku.

Celem konkursu jest poszukiwanie rozwiązań najważniejszych problemów współczesności. przedstawienie innowacyjnych pomysłów i podzielenie się opiniami na temat kluczowych wyzwań ekonomicznych, środowiskowych i społecznych.

Rozwiązania można publikować do 27 sierpnia 2015 r. do godz. 21. Zwycięzcami zostaną trzy osoby, których pomysły będą cieszyły się największą popularnością wśród użytkowników Creator Space. W nagrodę otrzymają ultrabooki i smartfony.

Źródło: http://www.eurodesk.pl
Daty wydarzeń:

8.3.2017 - 8.3.2019

BASF
województwo: mazowieckie, powiat: m. st. Warszawa
Warszawa, Al. Jerozolimskie 154
recepcja.basfpolska@basf.com, +48 22 570 99 99
https://www.basf.com/pl/pl.html

Miejsce wydarzenia
Warszawa, Al. Jerozolimskie 154

Liczba odsłon: 1235
24.08.2015