Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Kliknij "Zamknij" aby zaakceptować naszą Politykę prywatności.

[ Zamknij ]

Projekt "Aktywna Warszawska Młodzież"

"Aktywna Warszawska Młodzież" jest programem wspierającym aktywność uczniów warszawskich szkół. Nieformalne grupy młodzieżowe mogą otrzymać za pośrednictwem Operatorów (organizacji pozarządowych) fundusze na realizację swoich własnych pomysłów. Program adresowany jest do młodzieży w wieku gimnazjalnym i ponadgimnazjalnym.
 

Program minigrantów skierowany jest do młodzieży gimnazjalnej i ponadgimnazjalnej dla grup formalnych (kółka zainteresowań, kluby szkolne) jak i nieformalnych (grupa osób która ma wspólny pomysł). Program został powierzony i sfinansowany przez Urząd m.st. Warszawy.


"Aktywna warszawska młodzież"
to wsparcie doradcze oraz finansowe wyżej wymienionych grup w realizacji projektów angażujących najbliższe otoczenie. Wierzymy bardzo w to, że młodzi ludzie mają dobre pomysły na integrację najbliższego otoczenia albo poprawę wyglądu najbliższej okolicy. Jeśli Tobie i twoim znajomym brakuje czegoś na osiedlu, podwórku (ławki do siedzenia, ogródka warzywnego, toru do jazdy na deskorolce), jeśli uważasz, że mieszkańcy Twojej najbliższej okolicy są mało aktywni – weź inicjatywę w swoje ręce.

Dzięki naszemu programowi możesz zorganizować piknik, turniej gier planszowych, wspólne tworzenie ogródka warzywnego albo zakupić coś, co zmieni Twoje najbliższe otoczenie. Przedstaw nam swój pomysł a my pomożemy ci go zrealizować oraz przekażemy granty w wysokości do 3 000 zł (słownie: trzy tysiące złotych) Będziemy wspierać te działania, których realizacja zajmie max. 64 dni kalendarzowe (około 2 miesiące).

Regulamin konkursu do pobrania na stronie Stowarzyszenia "Z Siedzibą w Warszawie"

Już wkrótce ukarze się na strona internetowa projektu.

Pierwszy nabór pomysłów w terminie 30 września - 15 października 2015 r.


Odpowiedzi na ewentualne pytania można uzyskać dzwoniąc lub pisząc:

Edyta Ołdak,
tel. 601910303,
edyta.oldak@wwarszawie.org.pl

Projekt sfinansowany przez Urząd m.st. Warszawy

Źródło: Stowarzyszenie "Z Siedzibą w Warszawie"
Daty wydarzeń:

30.9.2015 godz. 1:00 - 15.10.2015 godz. 1:00

Stowarzyszenie "Z Siedzibą w Warszawie"
02-313 Warszawa, ul. Sękocińska 4 m. 2
my@wwarszawie.org.pl, 601 91 03 03
www.aktywnamlodziez.wwarszawie.org.pl
Liczba odsłon: 943
27.07.2015