Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Kliknij "Zamknij" aby zaakceptować naszą Politykę prywatności.

[ Zamknij ]

Wakacyjne warsztaty dla dzieci w Centrum Sztuki WRO

W środę 29 lipca Centrum Sztuki WRO zaprasza na wakacyjne warsztaty dla dzieci w wieku 7-12 lat. Działania twórcze towarzyszące wystawie WRO Résumé, prezentującej nagrodzone i najlepiej przyjęte przez publiczność prace tegorocznego Biennale WRO, odbędą się w godzinach 12.00-14.00 - z przerwą na lemoniadę!

Wakacyjne warsztaty w Centrum Sztuki WRO

W czasie spotkania warsztatowego zajrzymy przez magiczne lupy na niby-niedziałające monitory, zmienimy się w świetlną rzeźbę, pogadamy sobie ze stadem głośniczków-złośniczków i przekonamy się, jak ciekawym tematem artystycznym może być winda.


Warsztat jest bezpłatny, jednak obowiązują wcześniejsze zapisy.


Zgłoszenia przyjmujemy pod adresem mailowym: kreis@wrocenter.pl - prosimy o wybór daty, podanie imienia, nazwiska i wieku dziecka oraz numeru kontaktowego do opiekuna

Miejsce:
Centrum Sztuki WRO
Widok 7
Wrocław
wrocenter.pl


Wystawa WRO Résumé

17 lipca – 30 września 2015

W Centrum Sztuki WRO, do końca września, w nowej aranżacji oglądać można prace nagrodzone – „Big Dipper” Michaela Candy i „Kochankę” Agaty Kus oraz inne instalacje cieszące się podczas Biennale największym uznaniem i zainteresowaniem publiczności i krytyki, dokumentacje prac, performansów i działań na żywo dostępne w innowacyjnej formie, zapisy wystąpień na konferencjach WRO 2015 oraz materiały reportażowe chwytające klimat Biennale.

Więcej na ten temat: www.wrocenter.pl/biennale-wro/2015-test-exposure/resume/

Źródło: http://www.wrocenter.pl/
Daty wydarzeń:

29.7.2015

Autor wpisu: Centrum Sztuki WRO

CENTRUM SZTUKI WRO
województwo: dolnośląskie
50-052 Wrocław, ul. Widok 7
info@wrocenter.pl, 71 343 32 40
http://www.wrocenter.pl/kontakt/
Liczba odsłon: 548
23.07.2015