Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Kliknij "Zamknij" aby zaakceptować naszą Politykę prywatności.

[ Zamknij ]

Zostań EDUinspiratorem i wygraj cenne nagrody!

Uczestniczyłeś w projektach edukacyjnych realizowanych w ramach programów zarządzanych przez FRSE? Zdobyłeś nowe umiejętności oraz zachęciłeś innych do działania? Działasz dalej w obszarze edukacji? Zmieniasz otaczającą Cię rzeczywistość? Odwiedź stronę www.eduinspiracje.org.pl, zgłoś się i zdobądź tytuł EDUinspiratora. Możesz wygrać cenne nagrody. Na zgłoszenie się masz czas do 13 września br.

EDUinspirator to konkurs organizowany przez Fundację Rozwoju Systemu Edukacji (FRSE) Narodową Agencję Programu Erasmus+. Chcemy w nim wyróżnić osoby, które działają aktywnie w obszarze edukacji, przyczyniając się do pozytywnych zmian w swoim środowisku lokalnym.

Uczestnicy konkursu

EDUinspirator to osoba, która dzięki uczestnictwu w programach zarządzanych przez FRSE rozpoczęła swoją przygodę z działalnością edukacyjną, rozwinęła się oraz pozytywnie wpłynęła na środowisko lokalne. EDUinspiratorem może zostać ktoś, kto działa w dziedzinie edukacji podejmując dodatkowe inicjatywy oraz pracę na rzecz osób trzecich, przyczyniając się do ich sukcesu albo pomagając rozwinąć im nowe umiejętności. Z tego właśnie powodu hasło konkursowe to „Inspiruj, edukuj, motywuj”.

EDUinspiratorem mogą zostać: uczniowie, studenci, młodzież, dorośli słuchacze, w tym seniorzy, nauczyciele, trenerzy, edukatorzy, wykładowcy, pracownicy młodzieżowi i inni pracownicy uczelni wyższych oraz kadry zarządzającej w systemie edukacji formalnej i pozaformalnej, pracownicy instytucji publicznych i niepublicznych, przedstawiciele organizacji, przedsiębiorcy i pracownicy firm.

Zgłoszenia

Kandydaci muszą zgłosić się samodzielnie, wypełniając formularz w systemie http://online.frse.org.pl/ . Mają na to czas do 13 września br. Ostatecznego wyboru laureatów dokona Kapituła konkursu. Wyniki zostaną ogłoszone w listopadzie podczas Gali Wręczenia Nagród Edukacyjnych Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji. W konkursie można wygrać mini projektor oraz udział w warsztacie z budowania wizerunku organizacji.

Szczegółowe informacje na temat tego, jak wziąć udział w konkursie znajdują się na stronie www.eduinspiracje.org.pl.

Daty wydarzeń:

15.7.2015 - 13.9.2015

Zostań EDUinspiratorem i wygraj cenne nagrody!

Zostań EDUinspiratorem i wygraj cenne nagrody! Zostań EDUinspiratorem i wygraj cenne nagrody! Zostań EDUinspiratorem i wygraj cenne nagrody! Zostań EDUinspiratorem i wygraj cenne nagrody! Zostań EDUinspiratorem i wygraj cenne nagrody! Zostań EDUinspiratorem i wygraj cenne nagrody! Zostań EDUinspiratorem i wygraj cenne nagrody! Zostań EDUinspiratorem i wygraj cenne nagrody! Zostań EDUinspiratorem i wygraj cenne nagrody! Zostań EDUinspiratorem i wygraj cenne nagrody!

Autor wpisu: Małgorzata Piekarska

Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji
województwo: mazowieckie
00-551, Warszawa, Mokotowska 43
eduinspiracje@frse.org.pl, 22 46-31-000
www.eduinspiracje.org.pl
Liczba odsłon: 805
15.07.2015