Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Kliknij "Zamknij" aby zaakceptować naszą Politykę prywatności.

[ Zamknij ]

Twórcze Dzieciaki i otwarcie Kreatywnej Pracowni Dzieci i Dorosłych

Fundacja Przystanek Twórczość zaprasza na zajęcia w ramach projektu "Twórcze Dzieciaki". Mimo, że zaczęły się wakacje nic a nic nie zwalniamy. W lipcu proponujemy Wam: warsztaty sensoryczno plastyczne, warsztat tworzenia zabawek, zajęcia z twórczego myślenia, wyjazd na Farmę Cztery Pory Roku oraz czytanki o zjawiskach i spacer małych odkrywców! Jednocześnie zachęcamy "twórczych rodziców" do współtworzenia nowo otwartej Kreatywnej Pracowni Dzieci i Dorosłych, w ramach której wspomożemy w realizacji interesujących zajęć wszystkich, którzy chcieliby przedstawić nam swoje własne na nie pomysły! Pierwsze tego typu spotkanie już 13 lipca w Warszawie!

 

Serdecznie zapraszamy na lipcowe zajęcia w ramach projektu Twórcze Dzieciaki. 

W lipcu inicjujemy nowe warsztaty - Kreatywną Pracownię Dzieci i Dorosłych. Zajęcia są odpowiedzią na coraz częściej pojawiające się propozycje dzieci i rodziców, dotyczące własnych pomysłów na przeprowadzenie warsztatów. Chcemy dać Wam możliwość dzielenia się swoimi twórczymi działaniami.


Macie pomysł na zrobienie zabawki lub gry, na działanie twórcze, teatralne, naukowe, lub sensoryczne? Chcecie podzielić się tym z innymi? Napiszcie do nas kilka zdań o tym, co chcielibyście zaprezentować podczas warsztatów i dla jakiej grupy wiekowej byłyby one skierowane. Chętnie przeczytamy też kilka słów na temat autora projektu.

Kontakt: kontakt@tworczosc.org.pl


Kreatywnym rodzicom i dzieciom zapewnimy odpowiednie wsparcie merytoryczne i organizacyjne.
Zajęcia w ramach Kreatywnej Pracowni Dzieci i Dorosłych będą odbywały się jeden raz w miesiącu. Mamy już pierwszą twórczą mamę, która postanowiła zrobić z dziećmi Eko zabawki. Warsztat już 13 lipca.

 

Pod tym linkiem znajduje się formularz umożliwiający zapisy na zajęcia. 

Regulamin warsztatów dostępny tutaj

Szczegółowy program warsztatów znajduje się na oficjalnej stronie projektu Twórcze Dzieciaki. 

Do zobaczenia,
Fundacja Przystanek Twórczość

Więcej informacji na fanpage'u Fundacji
 

 
Daty wydarzeń:

13.7.2015 - 30.7.2015

Twórcze Dzieciaki - LIPIEC

Twórcze Dzieciaki - LIPIEC

Autor wpisu: Małgorzata Stańczyk

Fundacja Przystanek Twórczość
województwo: mazowieckie, powiat: m. st. Warszawa
Warszawa, ul. Izabeli 8
http://www.tworczedzieciaki.art.pl

Miejsce wydarzenia
Warszawa
województwo: mazowieckie


Liczba odsłon: 830
02.07.2015