Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Kliknij "Zamknij" aby zaakceptować naszą Politykę prywatności.

[ Zamknij ]

Multimedialna świetlica w Twojej miejscowości - wygraj Pracownię Orange!

Fundacja Orange zaprasza do udziału w drugiej edycji programu społecznego Pracownie Orange. Jeśli mieszkasz w niewielkim mieście lub wsi, wypełnij wniosek i wygraj multimedialną świetlicę – przyjazne, dobrze wyposażone miejsce dla mieszkańców, które pomożemy Wam prowadzić. Zgłoszenia przyjmujemy do 21 czerwca 2015. Udział w programie jest całkowicie bezpłatny.

 

Kto może zgłaszać się do programu?
Mieszkańcy miejscowości o populacji nie większej niż 40 tysięcy – zespoły min. 5 osób, które wspólnie z lokalną instytucją lub organizacją przedstawią pomysły na wykorzystanie Pracowni Orange z pożytkiem dla lokalnej społeczności.

Jak złożyć wniosek?
Przez stronę www.pracownieorange.pl - od 20 maja do 21 czerwca 2015r. Wskażcie nam lokal, który spełni wymagania techniczne do stworzenia Pracowni, zaprezentujcie plany na działania i przekonajcie nas, że to właśnie u Was ma powstać świetlica. Spośród zgłoszeń Komisja wybierze 50 najciekawszych, które zostaną poddane pod głosowanie internautów w lipcu. To oni wskażą 25 lokalizacji na nowe świetlice.

Co zyska Wasza miejscowość?
Lokale wskazane przez zwycięskie grupy zostaną wyposażone w komputery, bezpłatny dostęp do Internetu, drukarki ze skanerami, konsole do gier, telewizory LCD oraz meble. Fundacja Orange zadba o wsparcie techniczne, zabezpieczenia antywirusowe sprzętu, a opiekunom świetlic zapewni merytoryczne wsparcie w postaci szkoleń, tutoriali, webinariów i grantów finansowych przez pierwsze dwa lata ich aktywności.

Wszystko po to, aby Pracownia Orange była nie tylko miejscem rozwoju cyfrowych kompetencji, ale także wzmacniania więzi w Waszym mieście i aktywności dostosowanych do Waszych potrzeb.

Wygraj Pracownię Orange dla Waszej miejscowości. Regulamin akcji i wniosek dostępne na stronie Pracowni Orange.
Kontakt:
e-mail: info@pracownieorange.pl
infolinia: +48 502 091 977 (czynna pn.-pt. w godz. od 9.00 do 17.00) czat online www.pracownieorange.pl

Źródło: Pracownie Orange
Daty wydarzeń:

21.6.2015

Fundacja Orange
województwo: mazowieckie, powiat: m. st. Warszawa
02-326 Warszawa, Aleje Jerozolimskie 160
info@pracownieorange.pl
https://pracownieorange.pl
Liczba odsłon: 1461
09.06.2015