Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Kliknij "Zamknij" aby zaakceptować naszą Politykę prywatności.

[ Zamknij ]

Stypendia i konkursy na wyciągnięcie ręki! - mojestypendium.pl

Niewielu Polaków zdaje sobie sprawę z istnienia programów stypendialnych innych niż te oferowane przez szkoły i uczelnie. Fundacja Dobra Sieć poprzez serwis internetowy www.mojestypendium.pl informuje o programach stypendialnych stowarzyszeń i fundacji, samorządów, firm i uczelni wyższych. Strona jest bazą aktualnych ofert stypendialnych oraz konkursów naukowych i artystycznych, skierowaną do uczniów, studentów, nauczycieli, rodziców, doktorantów, artystów i sportowców. Dzięki wyszukiwarce każdy zainteresowany może łatwo znaleźć stypendium lub konkurs najbardziej odpowiadający jego zainteresowaniom i potrzebom.

Zapraszamy do odwiedzenia serwisu mojestypendium.pl, w którym można znaleźć:

  • Bazę aktualnych stypendiów i konkursów (ponad 4500 informacji z Polski i zagranicy);
  • Artykuły o stypendiach;
  • Regulacje prawne dotyczące przyznawania stypendiów i badania rynku stypendialnego;
  • Blogi stypendystów, którzy wyjechali na studia za granicę.


W ramach programu Moje Stypendium dodatkowo organizowany jest od 2010 roku Konkurs na najlepsze programy stypendialne „Dobre Stypendia”, którego celem jest promocja dobrych praktyk w zakresie prowadzenia programów stypendialnych oraz wyróżnienie najlepiej prowadzonych. W Konkursie mogą wziąć udział: organizacje pozarządowe, uczelnie wyższe, jednostki samorządu terytorialnego i firmy.
W ramach Programu Fundacja organizuje również cykliczne konferencje o tematyce stypendialnej, wydaje publikacje, prowadzi badania rynku stypendiów i koordynuje prace zespołów roboczych skupiających przedstawicieli instytucji zainteresowanych rozwojem programów stypendialnych w Polsce.

Kontakt:

serwis@mojestypendium.org
strona Moje Stypendium
Facebook Moje Stypendium

Zespół:

Małgorzata Stradomska-Kalinka
Anna Koseska
Dorota Brewczyńska
 

Źródło: Fundacja Dobra Sieć
Daty wydarzeń:

5.6.2015

Fundacja Dobra Sieć
województwo: mazowieckie, powiat: m. st. Warszawa
00-590 Warszawa, ul. Marszałkowska 6/17
Liczba odsłon: 1215
05.06.2015