Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Kliknij "Zamknij" aby zaakceptować naszą Politykę prywatności.

[ Zamknij ]

Filmowa Gra Miejska 2015

Już 29 maja i 1 czerwca w 16 miastach w Polsce odbędzie się Filmowa Gra Miejska. Zapraszamy wszystkich uczniów szkół ponadpodstawowych.

 

Już 29 maja i 1 czerwca w 16 miastach w Polsce odbędzie się Filmowa Gra Miejska. Zapraszamy wszystkich uczniów szkół ponadpodstawowych.

Fundacja Centrum Edukacji Obywatelskiej wraz z Polskim Instytutem Sztuki Filmowej zapraszają do udziału w kolejnej edycji Filmowych Gier Miejskich. W tym roku gry odbędą się 29 maja i 1 czerwca aż w 16 miastach w Polsce!

Zapraszamy zainteresowanych gimnazjalistów i uczniów szkół ponadgimnazjalnych do wspólnej, filmowej zabawy!

Filmowe Gry Miejskie to wspaniała okazja, aby poznać filmowe oblicze miasta. W tym roku odwiedzimy Białe Błota, Piaseczno, Kluczbork, Gorzów Wielkopolski, Gdańsk, Kielce, Rybnik, Górę, Janów Lubelski, Przemyśl, Krasnystaw, Poznań, Radom, Połczyn-Zdrój, Leszno i Olsztynek. Jak zwykle filmową trasę po mieście i zadania do wykonania przygotują uczniowie. Fabuła gry zależy od twórców, ale na pewno nie zabraknie tytułów z pakietu Filmoteki Szkolnej.

Uczestnicy i zgłoszenia: do wzięcia udziału w grach zapraszamy uczniów szkół ponadpodstawowych wraz z opiekunami. Formularze zgłoszeniowe (imię i nazwisko opiekuna, nazwa szkoły, liczba uczniów) należy przesyłać do lokalnych liderów Filmoteki Szkolnej. Dane do kontaktu oraz formularze zgłoszeniowe znajdą Państwo TUTAJ

Zapraszamy do śledzenia Filmowej Gry Miejskiej 2015 na facebooku: https://www.facebook.com/FilmowaGraMiejska

 

Daty wydarzeń:

13.5.2015

Autor wpisu: Dominik Cudny

Fundacja Centrum Edukacji Obywatelskiej
00-666, Warszawa, Noakowskiego 10
ceo@ceo.org.pl, 22 875 85 40
http://www.ceo.org.pl/

Miejsce wydarzenia
Białe Błota, Piaseczno, Kluczbork, Gorzów Wielkopolski, Gdańsk, Kielce, Rybnik, Górę, Janów Lubelski, Przemyśl, Krasnystaw, Poznań, Radom, Połczyn-Zdrój, Leszno i OlsztynekGra-miejska-2015-maj-print
Liczba odsłon: 918
11.05.2015