Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Kliknij "Zamknij" aby zaakceptować naszą Politykę prywatności.

[ Zamknij ]

Konkurs na logo Centrum Kultury w Łomiankach

Pragniemy, aby nasza instytucja z dnia na dzień stawała się coraz bardziej rozpoznawalną marką. W związku z tym postanowiliśmy ogłosić konkurs na nowy logotyp naszego Centrum Kultury. Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie oraz do udostępnianiu informacji o nim. Do wygrania 2000 zł! Szczegółowe informacje na temat konkursu są zawarte w regulaminie zamieszczonym na naszej stronie.

 

Centrum Kultury w Łomiankach zostało zmodernizowane, rozbudowane i na nowo oddane do użytku mieszkańcom w roku 2012. Powierzchnia użytkowa powiększyła wtedy się aż dwukrotnie, wielokrotnie zwiększyliśmy również ofertę kulturalną oraz poziom realizowanych wydarzeń artystycznych. Zaczęliśmy prowadzić bardziej różnorodną działalność i proponować bogatszą ofertę. Pragniemy aby nasza instytucja z dnia na dzień stawała się coraz bardziej rozpoznawalną marką. W związku z tym postanowiliśmy ogłosić konkurs na nowy logotyp naszego Centrum Kultury. Serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie oraz do udostępnianiu informacji o nim.

Do wygrania 2000 zł!

Szczegółowe informacje na temat konkursu są zawarte w regulaminie zamieszczonym na naszej stronie.

Daty wydarzeń:

29.4.2015 - 14.5.2015

Autor wpisu: Magdalena Zelechowska

Centrum Kultury w Łomiankach
województwo: mazowieckie
05-092, Łomianki, Wiejska 12 a
konkurs@kultura.lomianki.pl
http://kultura.lomianki.pl/

Miejsce wydarzenia
Cała PolskaLiczba odsłon: 967
27.04.2015