Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Kliknij "Zamknij" aby zaakceptować naszą Politykę prywatności.

[ Zamknij ]

Po raz kolejny wspieramy Brave Kids!

Sprawdź co, gdzie, kiedy w projekcie Brave Kids! Misją Brave Kids jest spotkanie artystycznych zespołów dziecięcych z różnych części świata. Prowadzimy warsztaty dla dzieci pochodzących ze środowisk ubogich, z miejsc dotkniętych konfliktami społecznymi i zbrojnymi, oraz dzieci państw wysoko rozwiniętych, które borykają się z samotnością i depresją. 
 

Używamy sztuki jako narzędzia ułatwiającego społeczną przemianę i pomagającego wyzwolić się z niszczących ograniczeń. W 2015 roku Brave Kids odbędzie się we Wrocławiu, Puszczykowie k. Poznania, w Warszawie, Wałbrzychu, Przemyślu oraz w Zagórzu. Swoim działaniem obejmie około 250 dzieciaków z 18 krajów świata, 250 wolontariuszy intensywnie zaangażowanych w projekt, 30 prężnie działających organizacji międzynarodowych. Brave Kids 2015 to nie tylko intensywne artystyczne warsztaty, widowiskowe spektakle, wykłady i spotkania. To także wizyty w ośrodkach pomocowych, warsztaty z komunikacji międzykulturowej czy filmy dokumentalne i reportaże. To kompleksowe działanie mające podwyższać umiejętności i kompetencje zarówno dzieci jak i dorosłych. To poszerzanie horyzontów, motywowanie do współdziałania, aktywizowanie i inspirowanie dialogu.

Źródło: Platforma Kultury
Daty wydarzeń:

22.4.2015 godz. 12:02 - 22.7.2015 godz. 12:02

Stowarzyszenie Kultury Teatralnej „Pieśń Kozła"
województwo: dolnośląskie, powiat: m. Wrocław
50-155 Wrocław, Purkyniego 1
biuro@bravefestival.pl, 71 344 18 16
www.bravefestival.pl
Liczba odsłon: 622
01.06.2015