Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Kliknij "Zamknij" aby zaakceptować naszą Politykę prywatności.

[ Zamknij ]

Bydgoszcz. Szkolenie programu UE "Europa dla obywateli"

Punkt Kontaktowy "Europa dla obywateli" zaprasza przedstawicieli NGO, samorządów i innych organizacji i instytucji, działających w obszarach społeczeństwa obywatelskiego i pamięci europejskiej, na bezpłatne szkolenie, które odbędzie się 12 maja 2015 w Bydgoszczy.

Celem szkolenia jest przybliżenie przedstawicielom NGO i samorządów, aktywistom, społecznikom i osobom zainteresowanym realizacją projektów międzynarodowych, zasad ubiegania się o dofinansowanie w programie UE "Europa dla obywateli".

Podczas spotkania będzie można dowiedzieć się, jakie działania społeczne, edukacyjne i kulturalne mogą być finansowane w ramach programu, postaramy się także przedstawić sposoby pozyskania partnerów do projektów współpracy europejskiej. "Europa dla obywateli" to program UE wspierający organizacje pozarządowe i samorządy, a także inne podmioty działające w obszarze społeczeństwa obywatelskiego, kultury i edukacji, w realizacji projektów związanych z tematyką obywatelstwa europejskiego, inicjatyw lokalnych, zaangażowania społecznego i demokratycznego oraz pamięci europejskiej.

Udział w szkoleniu jest bezpłatny, obowiązuje rejestracja pod adresem wskazanym w formularzu (w załączeniu i na stronie www.europadlaobywateli.pl).

Źródło: Program "Europa dla obywateli"
Daty wydarzeń:

12.5.2015

Autor wpisu: Monika Świetlik

Instytut Adama Mickiewicza
województwo: mazowieckie
00-540, Warszawa, Al. Ujazdowskie 41
edo@iam.pl, 22 111 00 14
www.europadlaobywateli.pl

Miejsce wydarzenia
Urząd Miasta Bydgoszcz
województwo: kujawsko-pomorskie
85-102 Bydgoszcz, ul. Jezuicka 1

Liczba odsłon: 916
20.04.2015