Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Kliknij "Zamknij" aby zaakceptować naszą Politykę prywatności.

[ Zamknij ]

Ja to mam szczęście

W ramach projektu odbywać się będą zajęcia artystyczne, podczas których młodzież twórczo zinterpretuje pojęcia szczęścia w języku sztuki teatralnej, muzyki, filmu, fotografii, flash mobu. Celem działań artystycznych jest ułatwienie uczestnikom dokonywania bardziej świadomych wyborów życiowych i przygotowanie do odegrania najważniejszej roli w życiu – roli Szczęśliwego Człowieka. Program będzie realizowany od marca do października 2015 roku.

 

Projekt  Ja to mam szczęście autorstwa Erwina Regosza ponownie otrzymał dofinansowanie z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach priorytetu „Edukacja kulturalna”. Tym razem  skierowany jest do licealistów, czyli „piętro wyżej” ( w poprzedniej edycji uczestnikami byli gimnazjaliści ). W ramach projektu odbywać się będą zajęcia artystyczne, podczas których młodzież twórczo zinterpretuje pojęcia szczęścia w języku sztuki teatralnej, muzyki, filmu, fotografii, flash mobu. Celem działań artystycznych jest ułatwienie uczestnikom dokonywania bardziej świadomych wyborów życiowych i przygotowanie do odegrania najważniejszej roli w życiu – roli Szczęśliwego Człowieka. W ramach projektu odbędzie się ok. 40 warsztatów, które prowadzić będą pracownicy Wojewódzkiego Ośrodka Animacji Kultury w Toruniu oraz osoby z nim współpracujące ( m. in. znany psycholog, psychoterapeuta i pisarz – Wojciech Eichelberger). Program będzie realizowany od marca do października 2015 roku.

Projekt jest dofinansowany ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w Programie Edukacja – Edukacja kulturalna.

Projekt jest dofinansowany przez Samorząd Województwa Kujawsko-Pomorskiego.

 

15 listopada tego roku w toruńskim Teatrze Lalki i Aktora „Baj Pomorski” z wielkim hukiem pękających balonów wypełnionych szczęściem zakończył się projekt autorstwa Erwina Regosza „Ja to mam szczęście”. Niebawem film z tego wydarzenia, a póki co, mantra „Ja to mam szczęście”, skomponowana przez Erwina Regosza. Śpiewają: Ludmiła Małecka i Julianna Grabowska. Nagrania dokonano w studiu Artura Grudzińskiego w Bydgoszczy. Uczestnikom, Prowadzącym i Wszystkim, z życzeniami szczęścia oczywiście - WOAK Toruń!is

 

Źródło: Wojewódzki Ośrodek Animacji Kultury

Autor wpisu: erwin regosz

Wojewódzki Ośrodek Animacji Kultury
województwo: kujawsko-pomorskie

woak@woak.torun.pl, (56)6522755
www.woak.torun.pl
Liczba odsłon: 1770
26.03.2015