Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Kliknij "Zamknij" aby zaakceptować naszą Politykę prywatności.

[ Zamknij ]

Do 26 marca trwa ogólnopolski konkurs grantowy "Architekci naszej rzeczywistości"!

Zapraszamy do udziału w ogólnopolskim konkursie grantowym Fundacji Banku Zachodniego WBK „Architekci naszej rzeczywistości”. Do wygrania nawet 5 tys. zł na akcję promującą ciekawą postać!

Zastanawiałeś się kiedyś nad nazwiskami osób, które kryją się pod nazwami ulic w Twoim mieście? A może w pamięci mieszkańców Twojej okolicy zapisał się lokalny bohater, o którym milczą książki i Internet?

Jeśli znasz nieprzeciętnego Polaka, który wybitnie zasłużył się w swojej miejscowości, a mimo to pamięć o nim wygasła, weź udział w naszym projekcie. Przypomnij postać, której coś zawdzięczamy. Kogoś, kto pozostawił po sobie trwały, pozytywny ślad. Może to być przedsiębiorca, naukowiec, artysta, społecznik….

Zbierz grupę młodych ludzi i zgłoś pomysł akcji polegającej na przypomnieniu i wypromowaniu dzieła życia tej postaci. Dobre pomysły będą nagrodzone kwotą od 3 do 5 tys zł!

Wnioski na konkurs przyjmowane są od 26 lutego do 26 marca 2015 r.

Więcej i częściej o konkursie informujemy na naszym Facebooku.

Dokumenty do pobrania na stronie konkursu.

Partnerem konkursu jest Muzeum Historii Polski. Projekt jest współfinansowany ze środków Funduszu Inicjatyw Obywatelskich.

Dowiedz się więcej o całym projekcie.

 

Źródło: Architekci naszej rzeczywistości
Daty wydarzeń:

11.3.2015 - 26.3.2015

Architekci naszej rzeczywisto

Architekci naszej rzeczywisto
Fundacja Banku Zachodniego WBK
województwo: mazowieckie
Warszawa, 01-211, ul. Kasprzaka 22
fundacja@bzwbk.pl
Liczba odsłon: 1384
04.03.2015