Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Kliknij "Zamknij" aby zaakceptować naszą Politykę prywatności.

[ Zamknij ]

Dołącz do Eko-startera i zrealizuj swój projekt ekologiczny!

Greenpeace Polska rusza z ogólnopolskim programem Eko-starter, którego celem jest realizacja projektów animacyjnych dotyczących ochrony środowiska.

W ramach programu będziemy wspierać projekty dotyczące ekologii i ochrony środowiska oraz angażujące społeczność lokalną i popularyzujące wolontariat. Czekamy na animatorów i animatorki, których determinacja i energia do działania może zaowocować realną zmianą w najbliższym otoczeniu.

W myśl zasady „Myśl globalnie – działaj lokalnie”, pod uwagę brane będą przede wszystkim inicjatywy oparte na współpracy i zaangażowaniu różnych środowisk, które będą pobudzały lokalne społeczności do działania, a w rezultacie zmierzały do wprowadzania realnych zmian w postrzeganiu potrzeb ochrony środowiska.

Najciekawsze projekty zostaną dofinansowane przez fundację. Ich autorzy i autorki wezmą udział w szkoleniach prowadzonych przez ekspertów i doświadczonych działaczy społeczno-kulturalnych. Maksymalna kwota przeznaczona na projekt wynosi 5.000 zł.

Do programu mogą zgłaszać się osoby pełnoletnie, i jest to jedyne ograniczenie. Zapraszamy wszystkich, niezależnie od miejsca zamieszkania i dotychczasowego doświadczenia.

Zgłoszenia można nadsyłać od teraz do 31 marca br., na e-mail eko-starter@greenpeace.pl w formie listu intencyjnego, który jest dostępny na stronie www.eko-starter.pl

Szczegółowe informacje i regulamin znajdują się na stronie www.eko-starter.pl
Źródło: www.greenpeace.pl
Daty wydarzeń:

25.2.2015 - 31.3.2015

Autor wpisu: Dominika Sokołowska

Fundacja Greenpeace Polska
województwo: mazowieckie
02-386, Warszawa, Altowa 4
eko-starter@greenpeace.pl, +48 22 659 84 99, +48 22 851 26 42
www.greenpeace.pl

Miejsce wydarzenia
cała PolskaLiczba odsłon: 820
25.02.2015