Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Kliknij "Zamknij" aby zaakceptować naszą Politykę prywatności.

[ Zamknij ]

Chodź namaluj swój świat

Jak niewidomi wyobrażają sobie rzeczywistość? Jak bardzo ich wyobrażenia różnią się od naszych?  Poprzez realizację projektu "Chodź namaluj swój świat", skierowanego do dzieci ze Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego im. Zofii Sękowskiej w Lublinie i ich widzących rówieśników chcę odpowiedzieć na wyżej postawione pytania. 

Ważnym punktem programu będzie samodzielne tworzenie audiodeskrypcji ­część warsztatów poświęcona zostanie tworzeniu i nagrywaniu opisów prac uczestników. Projekt zakłada cykl warsztatów artystyczno ­ edukacyjnych, które odbędą się wiosną 2015 roku w Specjalnym Ośrodku Szkolno - Wychowawczym dla dzieci i młodzieży niepełnosprawnych  im. prof. Zofii Sękowskiej w Lublinie i na Wydziale Artystycznym UMCS. Warsztaty podsumowane zostaną wystawą w jednej z lubelskich galerii, na której zestawimy prace dzieci widzących i  niewidomych, wzbogacone samodzielnie stworzoną audiodeskrypcją.

Źródło: Platforma Kultury
Daty wydarzeń:

10.2.2015 - 30.6.2015

Fundacja „5Medium"
województwo: lubelskie, powiat: m. Lublin
20-031 Lublin, Radziszewskiego 16 pok. 13
katarzynasobczyk2702@gmail.com, 504449027
www.5medium.org
Liczba odsłon: 633
10.02.2015