Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Kliknij "Zamknij" aby zaakceptować naszą Politykę prywatności.

[ Zamknij ]

W poszukiwaniu Wiosny

Kwartet smyczkowy Elbląskiej Orkiestry Kameralnej zaprasza na spotkanie z muzyką "na żywo". Koncerty pod wspólną nazwą "W poszukiwaniu Wiosny" z cyklu "Powitaj muzykę" skierowane są do przedszkolaków i uczniów klas I-III.

Podczas najbliższych audycji Kwartet smyczkowy Agitato wraz z dziećmi i gościem specjalnym bedzie poszukiwał wiosny w przyrodzie, w muzyce oraz w świecie zwierząt.

Na pewno poszukiwania wiosny bez "Wiosny' Vivaldiego, by się nie udały, więc i tym razem tego utworu nie zabraknie, ale obok nazwiska Vivaldiego pojawią się takie jak: Delibes, Grieg, Mozart.

Za sprawą gościa specjalnego dzieci poznają przedstawiciela instrumentów detych blaszanych - trąbkę. Obiecujemy, że mnogość róznych trąbek Was zaskoczy.

Fanfara zagrana na trąbce to prawdziwie huczne przywitanie wiosny. W wykonaniu znakomitego trębacza, Piotra Kowalkowskiego, usłyszymy m.in. "Te Deum Charpentiera", a także muzykę z filmu "Star Wars".

18 i 19 marca 2015 r., godz. 9:30 i 11:30
15 i 16 kwietnia 2015 r., goz. 9:30 i 11:30

Zapraszamy dzieci w wieku przedszkolnym oraz uczniów klas I-III wraz z wychowawcami. Czas trwania "lekcji muzyki" to ok. 45 minut.

Koncerty edukacyjne odbywają się w siedzibie Elbląskiej Orkiestry Kameralnej - Ratusz Staromiejski w Elblągu, Stary Rynek 25.

Rezerwacja biletów: (55) 237 47 49, biuro@eok.elblag.eu

Sponsor strategiczny Mecenas Elbląskiej Orkiestry Kameralnej: Siemens Sp. z o.o.
Sponsor Elbląskiej Orkiestry Kameralnej: Grupa Energa
Sponsorzy Wspierający: EPEC Sp. z o.o., Meble Wójcik, Toyota Knedler Sp. z o.o.

Źródło: Elbląska Orkiestra Kameralna

Autor wpisu: Dagmara Behrendt

Elbląska Orkiestra Kameralna
82-300 Elbląg, Ratusz Staromiejski, Stary Rynek 25
biuro@eok.elblag.eu
www.eok.elblag.eu
Liczba odsłon: 618
10.02.2015