Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Kliknij "Zamknij" aby zaakceptować naszą Politykę prywatności.

[ Zamknij ]

Serie ze Szczyptą Kultury

Projekt "Szczypta Kultury" to przedsięwzięcie, w którym każdy uczestnik będzie miał okazję poszerzyć swoją wiedzę na temat różnych nurtów kultury, odnaleźć nową pasję i nabyć ciekawych doświadczeń. W ramach prowadzonych warsztatów zainteresowane osoby poznają regionalne tańce, różne formy tworzenia dzieł plastycznych, produkcję filmu "od kuchni" oraz sprawdzą się na deskach teatru.

Jednym z głównych celów programu jest pokazanie dzieciom i młodzieży, jak wiele możliwości oraz rodzajów spędzania wolnego czasu oferuje Łódź i jej okolice. Naszą grupą docelową będą najmłodsi. Chcemy zaszczepić w nich kulturalną pasję, którą będą mogli rozwijać wraz z wiekiem. Nasza działalność toczyć się będzie w okresie ferii zimowych, w formie półkolonii z warsztatami kulturalnymi. Warsztaty będą się odbywały w pierwszym tygodniu, od poniedziałku do piątku. Tematyka zajęć będzie ocierała się o wokalizm, teatr, film, plastykę, radio oraz wiele innych ciekawych "gałęzi kulturalnego rzemiosła.

Źródło: Platforma Kultury
Daty wydarzeń:

2.2.2015 - 6.2.2015

Szczypta Kultury
województwo: łódzkie, powiat: m. Łódź
91-867 Łódź, Więckowskiego 41
marcinczarnecki@icloud.com, 668 937 005
www.szczyptakultury.wix.com/
Liczba odsłon: 593
27.01.2015