Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Kliknij "Zamknij" aby zaakceptować naszą Politykę prywatności.

[ Zamknij ]

"Kropka w kropkę" w Pardon, To Tu.

Podczas warsztatów Pardon, To Tu zmieni się w prawdziwe Safari! Będziemy szli tropem dzikich zwierząt. Każdy maluch bedzie mógł sam zdecydować, jakim dzikim zwierzakiem, a następnie, za pomocą kolorowych materiałów ozdobi swoją maskę.

"Pewnego dnia postanowiłyśmy, że podzielimy się z innymi tym co w życiu wychodzi nam najlepiej…czyli kreatywnym podejściem do otaczającego nas świata. Chcemy zarażać wszystkich pasją do kultury i sztuki!" mówią prowadzące.

Projekt „kropka w kropkę…” powstał z chęci podzielenia się tym z najmłodszymi odkrywcami, a także z wiary, że razem możemy zdziałać więcej! Nasze warsztaty pomogą rozwinąć zdolności manualne waszego malucha, przybliżą mu różne techniki artystyczne i biedą przy okazji świetną zabawą:) Podczas zajęć każdy uczestnik dowie się min. jak w twórczy sposób wykorzystać rzeczy z pozoru niepotrzebne, np. rolki po papierze toaletowym, kartonowe pudła, stare gazety czy plastikowe zakrętki. Chcemy dzięki temu nauczyć dzieci twórczego spojrzenia na otaczający nas świat. Każde zajęcia są niepowtarzalne, a wykonane dzieła dzieci zabierają ze sobą do domu.

Celem naszych warsztatów jest rozwijanie umiejętności plastycznych, a także odkrycie talentów i możliwości jakie kryją się w każdym dziecku.
Chcielibyśmy, aby Kropka w kropkę... była pozytywną energią inspirującą innych do działania, a także przyjemnym akcentem w ferworze codziennego życia.

Prowadzące: Dorota Pasek i Katarzyna Cecot - absolwentki Akademii Sztuk Pięknych oraz Studium Pedagogicznego w Warszawie. W 2012 r. stworzyły autorski projekt warsztatów dla dzieci pod nazwą Kropka w kropkę. Współpracują również z: Marika Nowak- absolwentka Wydziału Rzeźby i Studium Pedagogicznego w Warszawie, Zuzanna Piętkowska- absolwentka Wydziału Malarstwa i Studium Pedagogicznego w Warszawie, Karolina Wójtowicz- studentka Wydziału Rzeźby w Warszawie.

Wstęp bez zapisów, zawsze wolny!

Patroni medialni:

www.dzieckowwarszawie.pl
www.madrzy-rodzice.pl
www.warszawskie-przedszkole.pl

Źródło: https://www.facebook.com/events/1550429045205658/
Daty wydarzeń:

24.1.2015

Pardon , To Tu
województwo: mazowieckie, powiat: m. st. Warszawa
00-104 Warszawa, Pl. Grzybowski 12 / 16
magdalenadudek82@wp.pl, 48513191641
http://www.pardontotu.pl/

Miejsce wydarzenia
Pardon, To Tu
województwo: mazowieckie
00-104 Warszawa, Pl. Grzybowski 12 / 16

Liczba odsłon: 746
23.01.2015